Kdo je to?
Kdo je to Diana Kalashová? Životopis Diana Kalashová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Diana Kalashová?

Kdo je to Diana Kalashová? Stručný životopis

Diana Kalashová je zpěvačka a příležitostná modelka. Již v dětství fotila a natáčela reklamy. Kromě zpěvu také tancuje, kreslí a hraje na více hudebních nástrojů. V ČR žije od roku 2003. Úspěšná byla v mnoha soutěžích určených juniorům, např. New wave junior, Česko Slovensko má talent, Česko zpívá a dalších.
Diana Kalashová vystupuje i na charitativních akcích. V roce 2013 natočila svůj první videoklip. Je také tváří luxusního butiku dětské módy U kids!Kdo je to Diana Kalashová? Životopis Diana Kalashová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Diana Kalashová

Datum narození: 6.4.2002
Místo narození: Novokuzněck

Zaujala vás biografie osobnosti Diana Kalashová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fantasy? Rozumíte pojmu Naturopatie? Víte, co je to Synonymum? Znáte pojem Folklór?

Klíčová slova: synonymum, význam, popis, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, definice, kdo to je, hudba, vysvětlení, co je to Diana Kalashová?, formulace, odborný výraz, co znamená, pojem, etymologie

Pojem Diana Kalashová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Diana Kalashová lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Diana Kalashová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Diana Kalashová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Diana Kalashová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Diana Kalashová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Kalashová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Diana Kalashová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Diana Kalashová? Kdo to byl Diana Kalashová? Kdy se narodil Diana Kalashová? Kde se narodil Diana Kalashová? Diana Kalashová se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Diana Kalashová dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Kalashová i v jiné kategorii než je hudba.