Kdo je to?
Kdo je to Diana Kalashová? Životopis Diana Kalashová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Diana Kalashová?

Kdo je to Diana Kalashová? Stručný životopis

Diana Kalashová je zpěvačka a příležitostná modelka. Již v dětství fotila a natáčela reklamy. Kromě zpěvu také tancuje, kreslí a hraje na více hudebních nástrojů. V ČR žije od roku 2003. Úspěšná byla v mnoha soutěžích určených juniorům, např. New wave junior, Česko Slovensko má talent, Česko zpívá a dalších.
Diana Kalashová vystupuje i na charitativních akcích. V roce 2013 natočila svůj první videoklip. Je také tváří luxusního butiku dětské módy U kids!Kdo je to Diana Kalashová? Životopis Diana Kalashová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Diana Kalashová

Datum narození: 6.4.2002
Místo narození: Novokuzněck

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Diana Kalashová sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Bystřina? Vzpomněli byste si na význam slova Imunoglobulin? Víte, co je to BRICS? Znáte definici termínu Segway?

Klíčová slova: kdo je Diana Kalashová?, termín, definice, význam, lexikon, etymologie, vysvětlení, synonymum, kdo to je, informace, co je to Diana Kalashová?, slovo, přesný výraz, formulace, význam pojmu, původ slova

Pojem Diana Kalashová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Diana Kalashová v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Diana Kalashová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Diana Kalashová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Diana Kalashová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Diana Kalashová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Kalashová například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Diana Kalashová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Diana Kalashová? Kdo to byl Diana Kalashová? Kdy se narodil Diana Kalashová? Kde se narodil Diana Kalashová? Diana Kalashová se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Diana Kalashová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Kalashová i v jiné kategorii než je hudba.