Kdo je to?
Kdo je to, byl Topmodelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Topmodelka? Lidé, profese

Kdo je to Topmodelka?

Jaký je význam slova Topmodelka? Co to znamená?

Slovem topmodelka (též supermodelka) označujeme světově známou modelku, které se objevují na obalech slavných časopisů a propagují prestižní módní značky a návrháře. Jména topmodelek znají i lidé, kteří se jinak o módu nezajímají. Pojem vznikl v 80. letech 20. století. Za nejslavnější topmodelky lze považovat Claudii Schiffer, Cindy Crawford nebo Naomi Campbell.Kdo je to, byl Topmodelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Topmodelka? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Topmodelka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Drama? Znáte definici termínu Burleska? Znáte pojem Dilatace? Pamatujete si definici pojmu Online hra?

Klíčová slova: synonymum, heslo, slovo, vysvětlení, význam, přesný výraz, Topmodelka, význam slova, kdo je Topmodelka?, co znamená, formulace, informace, význam pojmu, etymologie, přesný význam, lexikon

Pojem Topmodelka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Topmodelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Topmodelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Topmodelka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Topmodelka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Topmodelka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Topmodelka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Topmodelka? Kdo to byl Topmodelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Topmodelka? Definice pojmu Topmodelka je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Topmodelka i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.