Kdo je to?
Kdo je to, byl Topmodelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Topmodelka? Lidé, profese

Kdo je to Topmodelka?

Jaký je význam slova Topmodelka? Co to znamená?

Slovem topmodelka (též supermodelka) označujeme světově známou modelku, které se objevují na obalech slavných časopisů a propagují prestižní módní značky a návrháře. Jména topmodelek znají i lidé, kteří se jinak o módu nezajímají. Pojem vznikl v 80. letech 20. století. Za nejslavnější topmodelky lze považovat Claudii Schiffer, Cindy Crawford nebo Naomi Campbell.Kdo je to, byl Topmodelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Topmodelka? Lidé, profese

Definici slova Topmodelka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ikona? Víte co je Genocida? Znáte pojem Kybernetika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Falafel?

Klíčová slova: popis, informace, význam slova, lexikon, kdo to je, přesný výraz, slovo, význam, vysvětlení, přesný význam, původ slova, profese, synonymum, termín, význam pojmu, heslo

Pojem Topmodelka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Topmodelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Topmodelka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Topmodelka ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Topmodelka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Topmodelka například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Topmodelka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Topmodelka? Kdo to byl Topmodelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Topmodelka? Definice pojmu Topmodelka se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Topmodelka hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.