Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Anděl? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Id? Znáte definici termínu Součet? Víte, co je to Endometrióza? Pamatujete si definici pojmu Avatar?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, popis, odborný výraz, informace, původ slova, wiki, lexikon, co je to Anděl?, pojem, etymologie, význam, slovo, heslo, formulace, přesný význam

Pojem Anděl je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Anděl v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Anděl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Anděl na Youtube

Hledat slovo Anděl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Anděl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anděl například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anděl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl patří do sekce nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Anděl hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.