Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Anděl? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ipod? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kratiknot? Víte, co je to Sukralóza? Znáte termín INTERPOL?

Klíčová slova: nadpřirozené, popis, wiki, synonymum, Anděl, význam pojmu, heslo, kdo to je, lexikon, formulace, odborný výraz, slovo, přesný výraz, kdo je Anděl?, etymologie, původ slova

Pojem Anděl je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Anděl doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Anděl ve Wikipedii

Najít termín Anděl ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Anděl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Anděl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anděl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Anděl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.