Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anděl s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Inflace? Rozumíte pojmu Bolid? Víte, co je to Kurkuma? Znáte pojem Gurta?

Klíčová slova: formulace, popis, etymologie, heslo, původ slova, slovo, lexikon, informace, význam, co znamená, definice, význam slova, Anděl, odborný výraz, kdo je Anděl?, nadpřirozené

Pojem Anděl je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Anděl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Anděl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Anděl ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anděl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anděl například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Anděl, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl se nachází v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Anděl hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.