Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Anděl můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ipod? Vzpomněli byste si na význam slova Reflux? Víte, co je to Sukralóza? Znáte definici termínu Amoniak?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, význam, co znamená, formulace, synonymum, termín, informace, přesný výraz, Anděl, popis, nadpřirozené, definice, slovo, kdo je Anděl?, přesný význam

Pojem Anděl je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Anděl lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Anděl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Anděl ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anděl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Anděl ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Anděl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Anděl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Anděl i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.