Kdo je to?
Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Anděl?

Jaký je význam slova Anděl? Co to znamená?

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost. V křesťanství je ztělesněním posla mezi Bohem a lidmi. Bývá zobrazován jako postava s křídly, někdy jako dospělý, někdy jako dítě. Existuje představa anděla strážného - ochránce.Kdo je to, byl Anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anděl? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Anděl? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Id? Znáte pojem Brexit? Víte, co je to Endometrióza? Vzpomenete si na definici slova Lobbista?

Klíčová slova: původ slova, definice, informace, etymologie, kdo je Anděl?, nadpřirozené, wiki, termín, význam slova, popis, synonymum, vysvětlení, význam, význam pojmu, slovo, co je to Anděl?

Pojem Anděl je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Anděl zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anděl ve Wikimedia Commons

Najít pojem Anděl ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Anděl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Anděl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Anděl například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Anděl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anděl? Kdo to byl Anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anděl? Definice pojmu Anděl je v sekci nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.