Kdo je to?
Kdo je to Martin Stropnický? Životopis Martin Stropnický, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Stropnický?

Kdo je to Martin Stropnický? Stručný životopis

Martin Stropnický je herec, diplomat, politik, režisér a spisovatel. Absolvoval Divadelní fakultu AMU a nastoupil do Městských divadel pražských. Do roku 1989 působil v činohře Divadla na Vinohradech, kde byl i uměleckým ředitelem.
Poslancem Parlamentu ČR se stal za hnutí ANO 2011, v Sobotkově vládě působil Martin Stropnický jako ministr obrany, později byl místopředsedou vlády a ministrem zahraničních věcí a také místopředsedou hnutí ANO 2011. V roce 2018 na všechny funkce rezignoval a stal se velvyslancem ČR v Izraeli.Kdo je to Martin Stropnický? Životopis Martin Stropnický, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Martin Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 19. prosince 1956
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Stropnický? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přívlač? Víte co je Mandátní smlouva? Pamatujete si definici pojmu Indiánská rýže? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smetana?

Klíčová slova: kdo to je, termín, Martin Stropnický, slovo, heslo, odborný výraz, etymologie, formulace, význam slova, význam pojmu, definice, synonymum, původ slova, popis, přesný význam, přesný výraz

Pojem Martin Stropnický je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Martin Stropnický ve Wikipedii

Vyhledat heslo Martin Stropnický ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Martin Stropnický ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Martin Stropnický ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Stropnický například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Stropnický

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Stropnický? Kdo to byl Martin Stropnický? Kdy se narodil Martin Stropnický? Kde se narodil Martin Stropnický? Martin Stropnický je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Martin Stropnický řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Stropnický i v jiné kategorii než je politici.