Kdo je to?
Kdo je to Martin Stropnický? Životopis Martin Stropnický, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Martin Stropnický?

Kdo je to Martin Stropnický? Stručný životopis

Martin Stropnický je herec, diplomat, politik, režisér a spisovatel. Absolvoval Divadelní fakultu AMU a nastoupil do Městských divadel pražských. Do roku 1989 působil v činohře Divadla na Vinohradech, kde byl i uměleckým ředitelem.
Poslancem Parlamentu ČR se stal za hnutí ANO 2011, v Sobotkově vládě působil Martin Stropnický jako ministr obrany, později byl místopředsedou vlády a ministrem zahraničních věcí a také místopředsedou hnutí ANO 2011. V roce 2018 na všechny funkce rezignoval a stal se velvyslancem ČR v Izraeli.Kdo je to Martin Stropnický? Životopis Martin Stropnický, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Martin Stropnický

Národnost: česká
Datum narození: 19. prosince 1956
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Stropnický s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Koroze? Znáte termín Jímka? Pamatujete si definici pojmu SAP? Víte, co je to Roupy?

Klíčová slova: informace, původ slova, Martin Stropnický, definice, popis, kdo to je, vysvětlení, wiki, přesný význam, termín, význam pojmu, kdo je Martin Stropnický?, popis, politici, co znamená, co je to Martin Stropnický?

Pojem Martin Stropnický je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Martin Stropnický ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Martin Stropnický ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Martin Stropnický ve Wikipedii

Najít heslo Martin Stropnický na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Stropnický například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Martin Stropnický? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Stropnický? Kdo to byl Martin Stropnický? Kdy se narodil Martin Stropnický? Kde se narodil Martin Stropnický? Martin Stropnický se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Stropnický třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Stropnický i v jiné kategorii než je politici.