Kdo je to?
Kdo je to Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Heterosexuál?

Co znamená a jaký je význam slova Heterosexuál?

Heterosexuál je jedinec sexuálně zaměřený na osoby opačného pohlaví. Projevuje vůči nim touhou po fyzické i psychické blízkosti, zamilováním, potřebou sexuálních aktivit. V heterosexuálním vztahu jsou preferovány i projevy heterosexuálního chování jako jsou přátelství, něha, intimita, soužití či manželství.
Samotný pojem heterosexuál se používá až od konce 19. století a je podmíněn kulturním a historickým vývojem. Běžně se jako heterosexuální vztah označuje vztah mezi mužem a ženou.Kdo je to Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Heterosexuál? s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Konifery? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přirozené číslo? Víte co je Nadlimitní výběr? Znáte termín Okopanina?

Klíčová slova: význam slova, wikipedie, původ slova, přesný význam, synonymum, heslo, vlastnosti, popis, odborný výraz, wiki, Heterosexuál, definice, co znamená, vlastnosti, informace, lexikon

Pojem Heterosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Heterosexuál

Hledat výraz Heterosexuál ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Heterosexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Heterosexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Heterosexuál na Google obrázcích

Najít heslo Heterosexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Heterosexuál například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Heterosexuál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál patří do kategorie Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.