Kdo je to?
Kdo je to Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Heterosexuál

Jaký je význam slova Heterosexuál? Co to znamená?

Heterosexuál je jedinec sexuálně zaměřený na osoby opačného pohlaví. Projevuje vůči nim touhou po fyzické i psychické blízkosti, zamilováním, potřebou sexuálních aktivit. V heterosexuálním vztahu jsou preferovány i projevy heterosexuálního chování jako jsou přátelství, něha, intimita, soužití či manželství.
Samotný pojem heterosexuál se používá až od konce 19. století a je podmíněn kulturním a historickým vývojem. Běžně se jako heterosexuální vztah označuje vztah mezi mužem a ženou.Kdo je to Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Heterosexuál? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Intrastat? Pamatujete si definici pojmu Horká čokoláda? Víte co je Mentoring? Vzpomněli byste si co znamená slovo Perex?

Klíčová slova: význam, Heterosexuál, přesný výraz, co znamená, formulace, heslo, přesný význam, wiki, informace, slovo, přesný výraz, odborný výraz, popis, význam pojmu, lexikon, wikipedie

Pojem Heterosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Heterosexuál ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Heterosexuál ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Heterosexuál na Google.cz

Najít slovo Heterosexuál ve Wikipedii

Hledat slovo Heterosexuál ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Heterosexuál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Heterosexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, stará ošklivá žena, heterosexuál, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.