Kdo je to?
Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Heterosexuál?

Co znamená a jaký je význam slova Heterosexuál?

Heterosexuál je jedinec sexuálně zaměřený na osoby opačného pohlaví. Projevuje vůči nim touhou po fyzické i psychické blízkosti, zamilováním, potřebou sexuálních aktivit. V heterosexuálním vztahu jsou preferovány i projevy heterosexuálního chování jako jsou přátelství, něha, intimita, soužití či manželství.
Samotný pojem heterosexuál se používá až od konce 19. století a je podmíněn kulturním a historickým vývojem. Běžně se jako heterosexuální vztah označuje vztah mezi mužem a ženou.Kdo je to, byl Heterosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Heterosexuál? Lidé, vlastnosti

Definici slova Heterosexuál můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Amarant? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diastolický tlak? Víte co je Hashtag? Znáte termín Polyneuropatie?

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, vysvětlení, pojem, termín, vlastnosti, přesný význam, původ slova, co je to Heterosexuál?, lexikon, Heterosexuál, kdo je Heterosexuál?, popis, informace, synonymum, kdo to je

Pojem Heterosexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Heterosexuál

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Heterosexuál ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Heterosexuál ve Wikislovníku

Hledat termín Heterosexuál ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Heterosexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Heterosexuál například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Heterosexuál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Heterosexuál? Kdo to byl Heterosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Heterosexuál? Definice pojmu Heterosexuál se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, text, definici, řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.