Kdo je to?
Kdo je to Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pizda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizda?

Jaký je význam slova Pizda? Co to znamená?

Pizda je vulgární označení ženského přirození, ženských genitálií. Jedná se o synonymum ke slovu kunda nebo píča, které se podobně používá k vulgárnímu označení zlé, ošklivé či nepříjemné ženy. Slovo pizda pochází je staročeského pizda=řiť.


Kdo je to Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pizda? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Pizda sdílejte s jinými lidmina vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Graviola? Pamatujete si definici pojmu Konjak? Znáte termín Stroh? Vzpomněli byste si co znamená slovo All inclusive?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, přesný výraz, původ slova, význam slova, definice, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, formulace, heslo, odborný výraz, termín, wikipedie, Pizda

Pojem Pizda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Pizda v dalších zdrojích

Najít slovo Pizda ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Pizda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Pizda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Pizda ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Pizda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pizda například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pizda, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Pizda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizda? Definice pojmu Pizda je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Pizda i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.