Kdo je to?
Kdo je to, byl Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizda?

Co znamená a jaký je význam slova Pizda?

Pizda je vulgární označení ženského přirození, ženských genitálií. Jedná se o synonymum ke slovu kunda nebo píča, které se podobně používá k vulgárnímu označení zlé, ošklivé či nepříjemné ženy. Slovo pizda pochází je staročeského pizda=řiť.Kdo je to, byl Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizda? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pizda? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Roaming? Víte co je Morbus perthes? Znáte termín Droga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arabská guma?

Klíčová slova: heslo, slovo, význam pojmu, vysvětlení, hanlivé, etymologie, kdo to je, termín, co je to Pizda?, popis, význam, informace, přesný výraz, lexikon, význam slova, původ slova

Pojem Pizda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Pizda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Pizda na Google.cz

Hledat termín Pizda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pizda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pizda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Pizda, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pizda? Kdo to byl Pizda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizda? Definice pojmu Pizda je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Pizda i v jiných kategoriích (než hanlivé).