Kdo je to?
Kdo je to Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pizda? Lidé, hanlivé

Pizda

Jaký je význam slova Pizda? Co to znamená?

Pizda je vulgární označení ženského přirození, ženských genitálií. Jedná se o synonymum ke slovu kunda nebo píča, které se podobně používá k vulgárnímu označení zlé, ošklivé či nepříjemné ženy. Slovo pizda pochází je staročeského pizda=řiť.


Kdo je to Pizda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pizda? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pizda? s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Ješitnost? Vzpomněli byste si na význam slova Pokosnice? Znáte termín Bazální stimulace? Znáte definici termínu Pirohy?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, definice, přesný výraz, synonymum, původ slova, informace, přesný výraz, přesný význam, Pizda, Pizda, wikipedie, význam slova, vysvětlení, formulace, hanlivé

Pojem Pizda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Pizda ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Pizda ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Pizda ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Pizda ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pizda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pizda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Pizda? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka už zajisté víte Kdo je to Pizda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizda? Definice pojmu Pizda je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní kluk, pizda, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Pizda v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.