Kdo je to?
Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Kdo je to Event manager?

Jaký je význam slova Event manager? Co to znamená?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Event manager? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Okultismus? Vzpomněli byste si na význam slova Hyponymum? Znáte definici termínu Adiktologie? Znáte definici termínu Interpretace?

Klíčová slova: definice, pojem, lexikon, synonymum, slovo, etymologie, vysvětlení, popis, kdo to je, profese, co znamená, význam, heslo, původ slova, popis, kdo je Event manager?

Pojem Event manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Event manager

Hledejte bez špehování slovo Event manager ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Event manager na Google.cz

Hledat videa s názvem Event manager na Youtube

Najít slovo Event manager ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Event manager například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Event manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Event manager? Kdo to byl Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Event manager hledat i v jiných kategoriích (než profese).