Kdo je to?
Kdo je to Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Event manager? Lidé, profese

Event manager

Co znamená a jaký je význam slova Event manager?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Event manager? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Event manager s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Airbnb? Vzpomněli byste si na význam slova Devizový příslib? Znáte definici termínu Adjustace? Znáte definici termínu Notifikace?

Klíčová slova: formulace, lexikon, profese, význam, přesný výraz, termín, Event manager, synonymum, slovo, heslo, přesný výraz, Event manager, původ slova, etymologie, profese, definice

Pojem Event manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Event manager ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Event manager ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Event manager na Google.cz

Hledat termín Event manager ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Event manager ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Event manager například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Event manager, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager se nachází v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Event manager i v jiné sekci než v profese.