Kdo je to?
Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Kdo je to Event manager?

Jaký je význam slova Event manager? Co to znamená?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Definici slova Event manager můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cuvée? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bageta? Znáte definici termínu Panna cotta? Víte co je Placebo?

Klíčová slova: význam, profese, slovo, synonymum, kdo to je, formulace, Event manager, etymologie, přesný význam, význam pojmu, co znamená, popis, kdo je Event manager?, odborný výraz, termín, wiki

Pojem Event manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Event manager ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Event manager v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Event manager ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Event manager ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Event manager například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Event manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Event manager? Kdo to byl Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.