Kdo je to?
Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Kdo je to Event manager?

Jaký je význam slova Event manager? Co to znamená?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to, byl Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Event manager? Lidé, profese

Tento text (Event manager) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cuvée? Vzpomenete si na definici slova Anestezie? Znáte definici termínu Panna cotta? Vzpomněli byste si na význam slova Liftback?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, co znamená, co je to Event manager?, heslo, Event manager, popis, kdo je Event manager?, přesný význam, slovo, popis, informace, kdo to je, profese, přesný výraz, pojem

Pojem Event manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Event manager ve Wikislovníku

Najít termín Event manager v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Event manager ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Event manager ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Event manager například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Event manager

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Event manager? Kdo to byl Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Event manager i v jiné kategorii než v profese.