Kdo je to?
Kdo je to Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Event manager? Lidé, profese

Kdo je to Event manager?

Jaký je význam slova Event manager? Co to znamená?

Event manager je pracovní pozice pro osobu, jejíž náplní práce je plánování, příprava a následné zorganizování akcí různého zaměření, např. večírků, školení, párty, oslav a podobně. Kromě toho plánuje a poté vyhodnocuje cateringové akce, popřípadě aktivně oslovuje další možné zákazníky, analyzuje a monitoruje trh a zabývá se i klientskými databázemi.
Event manager by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadě VŠ a zkušenosti z gastronomie, popř, hotelnictví. Předpokladem jsou také organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.Kdo je to Event manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Event manager? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Event manager? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Cuvée? Vzpomněli byste si co označuje výraz Globální oteplování? Znáte definici termínu Pomluva? Znáte termín Pupava?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, původ slova, formulace, přesný výraz, Event manager, synonymum, co znamená, pojem, wiki, heslo, profese, etymologie, definice, vysvětlení, lexikon

Pojem Event manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Event manager lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Event manager ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Event manager ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Event manager ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Event manager ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Event manager například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Event manager? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Event manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Event manager? Definice pojmu Event manager patří do sekce Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.