Kdo je to?
Kdo je Václav Řihák? Životopis Václav Řihák, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Václav Řihák

Kdo je Václav Řihák? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Václav Řihák je hudebník, zpěvák, spolu s manželkou Veronikou (*1991) tvoří duo Veronika a Vašek (nejen) na televizi Šlágr.
Václav dříve spolupracoval i s Karlem Gottem na albu lidových písní. Přesto dnes hudba a zpěv této dvojice nejsou lidovky ani dechovka, ale tzv. folk-pop. Se svými koncerty jezdí po celé republice a jsou tváří televize Šlágr, kde převzali štafetu po Evě a Vaškovi Ševčíkových. Bylo to dáno tím, že Eva a Vašek jednak cílili jen na jednu generaci (tu starší), zatímco Veronika a Vašek se snaží zaměřovat na všechny generace. Pak také ale došlo k roztržce mezi Evou a Vaškem a majitelem kanálu Šlágr Karlem Peterkou. A tak zatímco Eva a Vašek nyní vystupují v Americe, Veronika a Vašek se pro diváky trvale usídlili na Šlágru, kde získali již 2x ocenění Zlatý Šlágr. K jejich slavným písním patří například Krásná je zem, Kouzelná noc, Cikánka, Co k životu nám všem stačí, Budem spolu do sta let Nebo proč ta vojna zlá. Jejich písně se dostaly i na platformu Spotify.Kdo je Václav Řihák? Životopis Václav Řihák, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Václav Řihák

Národnost: česká
Datum narození: 1983

Sdílejte tuto stránku s osobností Václav Řihák s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Jet lag? Víte co je Despocie? Vzpomněli byste si na význam slova Ruptura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tupozrakost?

Klíčová slova: wikipedie, datum narození, informace, život, hudba, národnost, osobnosti, hudba, životopis, kdy se narodil Václav Řihák?, popis, lexikon, Václav Řihák, vysvětlení, kdo je Václav Řihák?, Václav Řihák

Pojem Václav Řihák je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Václav Řihák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Václav Řihák ve Wikipedii

Hledat výraz Václav Řihák ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Václav Řihák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Václav Řihák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Václav Řihák například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Řihák

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Václav Řihák? Kdy se narodil Václav Řihák? Václav Řihák patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, žluté housle, václav Řihák, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Václav Řihák dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Řihák i v jiné kategorii než je hudba.