Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pavel Fischer? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Mléčná dráha? Znáte termín Citoslovce? Vzpomněli byste si na význam slova Precedent? Víte, co je to Deflegmátor?

Klíčová slova: etymologie, definice, synonymum, přesný výraz, popis, formulace, odborný výraz, kdo to je, význam, popis, co znamená, informace, termín, wiki, politici, co je to Pavel Fischer?

Pojem Pavel Fischer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pavel Fischer v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Pavel Fischer na Google.cz

Zkusit najít slovo Pavel Fischer ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Fischer ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pavel Fischer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Fischer například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Fischer

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.