Kdo je to?
Kdo je Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Fischer?

Kdo je Pavel Fischer? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Fischer sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Imunoglobulin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Demoverze? Vzpomněli byste si na význam slova Freska? Znáte termín Burčák?

Klíčová slova: vysvětlení, životopis, národnost, místo narození, politici, politici, lexikon, osobnost, zajímavosti, kdy se narodil Pavel Fischer?, wiki, narození, popis, informace, wikipedie, datum narození

Pojem Pavel Fischer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pavel Fischer

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Fischer ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pavel Fischer ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Pavel Fischer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Pavel Fischer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Fischer například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Fischer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer patří do kategorie Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.