Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Pavel Fischer můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Estrogen? Vzpomněli byste si na význam slova Granit? Vzpomněli byste si na význam slova Sociologie? Znáte definici termínu IMEI?

Klíčová slova: termín, kdo je Pavel Fischer?, informace, co znamená, Pavel Fischer, přesný význam, slovo, kdo to je, význam, wiki, heslo, původ slova, pojem, vysvětlení, význam slova, přesný výraz

Pojem Pavel Fischer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pavel Fischer zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Pavel Fischer ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Pavel Fischer ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pavel Fischer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Fischer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Fischer například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Pavel Fischer? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.