Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Fischer sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Mléčná dráha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kreditní karta? Vzpomněli byste si na význam slova Precedent? Víte co je Kapavka?

Klíčová slova: kdo je Pavel Fischer?, původ slova, termín, wiki, vysvětlení, synonymum, lexikon, pojem, popis, význam slova, definice, informace, slovo, formulace, přesný význam, přesný výraz

Pojem Pavel Fischer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Pavel Fischer

Vyhledat pojem Pavel Fischer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Fischer ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pavel Fischer na Youtube

Hledat pojem Pavel Fischer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Fischer například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Fischer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.