Kdo je to?
Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Fischer?

Kdo je to Pavel Fischer? Stručný životopis

Pavel Fischer je český diplomat a manažer, který se zaměřuje na strategické a bezpečnostní otázky jak v domácí, tak zahraniční politice. Je absolventem oboru čeština a francouzština Univerzity Karlovy a další vzdělání v oblasti státní správy získal na škole ve Francii.
Pavel Fischer je nositelem několika významných ocenění – monackého Řádu svatého Karla a také francouzského Řádu čestné legie. Do voleb 2018 kandiduje na místo prezidenta ČR.Kdo je to Pavel Fischer? Životopis Pavel Fischer, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Pavel Fischer

Národnost: česká
Datum narození: 26. srpna 1965
Místo narození: Praha

Tento text (Pavel Fischer) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Estrogen? Znáte termín Akcie? Vzpomněli byste si na význam slova Sociologie? Víte, co je to Unicum?

Klíčová slova: wiki, etymologie, přesný význam, popis, politici, termín, informace, kdo je Pavel Fischer?, Pavel Fischer, odborný výraz, co znamená, význam pojmu, heslo, co je to Pavel Fischer?, definice, vysvětlení

Pojem Pavel Fischer je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Pavel Fischer na Youtube

Hledat výraz Pavel Fischer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Pavel Fischer ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pavel Fischer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Fischer například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Fischer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Fischer? Kdo to byl Pavel Fischer? Kdy se narodil Pavel Fischer? Kde se narodil Pavel Fischer? Pavel Fischer je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Pavel Fischer třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Fischer i v jiné kategorii než je politici.