Kdo je to?
Kdo je Miroslav Toman? Životopis Miroslav Toman, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Miroslav Toman?

Kdo je Miroslav Toman? Životopis, informace, biografie, politici

Miroslav Toman je podnikatel v oblasti zemědělství a politik. Vykonával funkci ministra zemědělství, náměstka ministra zemědělství, byl také prezidentem Potravinářské komory ČR a prezidenta Agrární komory ČR. Od roku 2018 je opět ministrem zemědělství České republiky. Ministrem zemědělství byl i jeho otec.
Miroslav Toman je absolventem vysoké školy zemědělské. Po škole pracoval jako manažer zemědělských společností a obchodní rada českých velvyslanectví.Kdo je Miroslav Toman? Životopis Miroslav Toman, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Miroslav Toman

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1960
Místo narození: Žatec

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miroslav Toman s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Poplužní dvůr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fašank? Vzpomenete si na definici slova Baklava? Znáte termín Příslovce?

Klíčová slova: biografie, popis, lexikon, vysvětlení, kdy se narodil Miroslav Toman?, narození, osobnosti, kdo je Miroslav Toman?, zajímavosti, národnost, osobnost, místo narození, politici, datum narození, život, wiki

Pojem Miroslav Toman je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Miroslav Toman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Miroslav Toman ve Wikislovníku

Najít termín Miroslav Toman ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Miroslav Toman ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Miroslav Toman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Toman například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Toman?

Právě jste zjistili Kdo je to Miroslav Toman? Kdy se narodil Miroslav Toman? Kde se narodil Miroslav Toman? Miroslav Toman je v sekci Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Miroslav Toman například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Toman i v jiné kategorii než je politici.