Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Toman? Životopis Miroslav Toman, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Toman?

Kdo je to Miroslav Toman? Stručný životopis

Miroslav Toman je podnikatel v oblasti zemědělství a politik. Vykonával funkci ministra zemědělství, náměstka ministra zemědělství, byl také prezidentem Potravinářské komory ČR a prezidenta Agrární komory ČR. Od roku 2018 je opět ministrem zemědělství České republiky. Ministrem zemědělství byl i jeho otec.
Miroslav Toman je absolventem vysoké školy zemědělské. Po škole pracoval jako manažer zemědělských společností a obchodní rada českých velvyslanectví.Kdo je to Miroslav Toman? Životopis Miroslav Toman, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Miroslav Toman

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1960
Místo narození: Žatec

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miroslav Toman? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Překotný porod? Rozumíte pojmu Amarant? Vzpomenete si na definici slova Ganglion? Znáte pojem Web?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam slova, synonymum, lexikon, popis, definice, kdo je Miroslav Toman?, etymologie, popis, heslo, Miroslav Toman, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, slovo

Pojem Miroslav Toman je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Miroslav Toman ve Wikipedii

Hledat termín Miroslav Toman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Miroslav Toman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Miroslav Toman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Toman například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Toman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslav Toman? Kdo to byl Miroslav Toman? Kdy se narodil Miroslav Toman? Kde se narodil Miroslav Toman? Miroslav Toman je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Toman řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Toman i v jiné kategorii než je politici.