Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Toman? Životopis Miroslav Toman, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslav Toman?

Kdo je to Miroslav Toman? Stručný životopis

Miroslav Toman je podnikatel v oblasti zemědělství a politik. Vykonával funkci ministra zemědělství, náměstka ministra zemědělství, byl také prezidentem Potravinářské komory ČR a prezidenta Agrární komory ČR. Od roku 2018 je opět ministrem zemědělství České republiky. Ministrem zemědělství byl i jeho otec.
Miroslav Toman je absolventem vysoké školy zemědělské. Po škole pracoval jako manažer zemědělských společností a obchodní rada českých velvyslanectví.Kdo je to Miroslav Toman? Životopis Miroslav Toman, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Miroslav Toman

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1960
Místo narození: Žatec

Popis osobnosti Miroslav Toman můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Meandr? Znáte termín Šoulet? Vzpomenete si na definici slova Vývojová dysfázie? Víte, co je to Anorexie?

Klíčová slova: politici, popis, původ slova, přesný význam, odborný výraz, popis, lexikon, informace, formulace, význam slova, přesný výraz, slovo, Miroslav Toman, význam pojmu, heslo, co znamená

Pojem Miroslav Toman je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Miroslav Toman lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslav Toman ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Miroslav Toman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Toman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Miroslav Toman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Toman například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Toman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Toman? Kdo to byl Miroslav Toman? Kdy se narodil Miroslav Toman? Kde se narodil Miroslav Toman? Miroslav Toman se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Toman dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Toman i v jiné kategorii než je politici.