Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Kdo je to Hajný?

Co znamená a jaký je význam slova Hajný?

Hajný je člověk pečující o svěřený úsek lesa. Jedná se většinou o absolventa lesnické školy, který za svěřený úsek nese plnou zodpovědnost. Musí plnit různorodé úkoly, jako organizace lesních prací – např. těžba a odvoz dřeva, zalesňování, péče o výsadbu a kultivační zásahy- a stará se o ochranu lesa. Práci může zadávat zaměstnancům nebo firmám, jejich práci také kontroluje.
Součástí práce hajného je i myslivost, zajišťování praxe, exkurze a mnoho dalších činností.Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Hajný? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Runy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plebiscit? Vzpomněli byste si co znamená slovo SD karta? Znáte termín Mýtus?

Klíčová slova: termín, co je to Hajný?, přesný význam, definice, přesný výraz, wiki, odborný výraz, slovo, co znamená, popis, původ slova, Hajný, synonymum, lexikon, profese, etymologie

Pojem Hajný je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Hajný ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Hajný ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Hajný ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hajný ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajný například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hajný

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hajný? Kdo to byl Hajný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajný? Definice pojmu Hajný je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Hajný i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?