Kdo je to?
Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Kdo je to Hajný?

Co znamená a jaký je význam slova Hajný?

Hajný je člověk pečující o svěřený úsek lesa. Jedná se většinou o absolventa lesnické školy, který za svěřený úsek nese plnou zodpovědnost. Musí plnit různorodé úkoly, jako organizace lesních prací – např. těžba a odvoz dřeva, zalesňování, péče o výsadbu a kultivační zásahy- a stará se o ochranu lesa. Práci může zadávat zaměstnancům nebo firmám, jejich práci také kontroluje.
Součástí práce hajného je i myslivost, zajišťování praxe, exkurze a mnoho dalších činností.Kdo je to, byl Hajný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hajný? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hajný s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Izotop? Znáte definici termínu Armatura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Quinoa? Pamatujete si definici pojmu LTV?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, informace, slovo, význam pojmu, přesný význam, definice, synonymum, význam, Hajný, pojem, formulace, popis, termín, profese, wiki

Pojem Hajný je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Hajný ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Hajný ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Hajný ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Hajný ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hajný například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hajný

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hajný? Kdo to byl Hajný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hajný? Definice pojmu Hajný patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, text, definici, například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?