Kdo je to?
Kdo je Ivana Christová? Životopis Ivana Christová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Ivana Christová

Kdo je Ivana Christová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Ivana Christová je slovenská modelka a vítězka Miss Československo.
V dětství a mládí se věnovala slovenskému folklornímu zpěvu a tanci.
Do světa modelingu vstoupila v roce 1989, když vyhrála Miss Československo. S jejím tehdejším zvolením je spojena kauza s pískáním a negativními reakcemi publika, které s rozhodnutím poroty nesouhlasilo. Nicméně Christová se stala vítězkou a následně svůj triumf potvrdila i na Miss Maja International.
Po těchto úspěších se začala prosazovat v domácím i zahraničním modelingu. Spolupracovala s řadou světoznámým značek jako je Avon, Ralph Lauren, La Perla, Christian Dior a další. Její tvář zdobila i obálky prestižních módních časopisů.
Jako herečka se objevila ve slovenské krimi Jak chutná smrt (1995) a v pohádce O ľuďoch a čarodejníkoch (1999).
V současné době ji diváci mohou občas vidět v různých zábavních televizních pořadech a věnuje se podnikatelským a charitativním projektům.Kdo je Ivana Christová? Životopis Ivana Christová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Ivana Christová

Národnost: slovenská
Datum narození: 10. srpna 1970
Místo narození: Prešov, Slovensko

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivana Christová s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Sisyfovská práce? Víte co je Bafuňář? Znáte definici termínu Trdlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Starověk?

Klíčová slova: osobnosti, modeling, národnost, kdy se narodila Ivana Christová?, kde se narodila Ivana Christová?, životopis, Ivana Christová, wiki, kdo je Ivana Christová?, popis, lexikon, modeling, osobnost, informace, vysvětlení, místo narození

Pojem Ivana Christová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Ivana Christová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Ivana Christová ve Wikipedii

Hledat výraz Ivana Christová ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Ivana Christová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Ivana Christová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Christová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Ivana Christová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ivana Christová? Kdy se narodila Ivana Christová? Kde se narodila Ivana Christová? Ivana Christová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, modelka v červeném, ivana Christová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Ivana Christová dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Christová i v jiné kategorii než je modeling.