Kdo je to?
Kdo je Ivana Christová? Životopis Ivana Christová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Ivana Christová?

Kdo je Ivana Christová? Životopis, informace, biografie, modeling

Ivana Christová je slovenská modelka a vítězka Miss Československo.
V dětství a mládí se věnovala slovenskému folklornímu zpěvu a tanci.
Do světa modelingu vstoupila v roce 1989, když vyhrála Miss Československo. S jejím tehdejším zvolením je spojena kauza s pískáním a negativními reakcemi publika, které s rozhodnutím poroty nesouhlasilo. Nicméně Christová se stala vítězkou a následně svůj triumf potvrdila i na Miss Maja International.
Po těchto úspěších se začala prosazovat v domácím i zahraničním modelingu. Spolupracovala s řadou světoznámým značek jako je Avon, Ralph Lauren, La Perla, Christian Dior a další. Její tvář zdobila i obálky prestižních módních časopisů.
Jako herečka se objevila ve slovenské krimi Jak chutná smrt (1995) a v pohádce O ľuďoch a čarodejníkoch (1999).
V současné době ji diváci mohou občas vidět v různých zábavních televizních pořadech a věnuje se podnikatelským a charitativním projektům.Kdo je Ivana Christová? Životopis Ivana Christová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Ivana Christová

Národnost: slovenská
Datum narození: 10. srpna 1970
Místo narození: Prešov, Slovensko

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivana Christová sdílet s ostatními na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Casus belli? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cenina? Znáte definici termínu Kašmír? Víte co je Bixenon?

Klíčová slova: kde se narodila Ivana Christová?, wiki, narození, Ivana Christová, popis, informace, modeling, vysvětlení, národnost, biografie, Ivana Christová, wikipedie, osobnost, modeling, životopis, datum narození

Pojem Ivana Christová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Ivana Christová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Ivana Christová na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Ivana Christová na Google.cz

Hledat slovo Ivana Christová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ivana Christová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Christová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ivana Christová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ivana Christová? Kdy se narodila Ivana Christová? Kde se narodila Ivana Christová? Ivana Christová patří do kategorie Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Ivana Christová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Christová i v jiné kategorii než je modeling.