Kdo je to?
Kdo je Ivana Christová? Životopis Ivana Christová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Ivana Christová?

Kdo je Ivana Christová? Životopis, informace, biografie, modeling

Ivana Christová je slovenská modelka a vítězka Miss Československo.
V dětství a mládí se věnovala slovenskému folklornímu zpěvu a tanci.
Do světa modelingu vstoupila v roce 1989, když vyhrála Miss Československo. S jejím tehdejším zvolením je spojena kauza s pískáním a negativními reakcemi publika, které s rozhodnutím poroty nesouhlasilo. Nicméně Christová se stala vítězkou a následně svůj triumf potvrdila i na Miss Maja International.
Po těchto úspěších se začala prosazovat v domácím i zahraničním modelingu. Spolupracovala s řadou světoznámým značek jako je Avon, Ralph Lauren, La Perla, Christian Dior a další. Její tvář zdobila i obálky prestižních módních časopisů.
Jako herečka se objevila ve slovenské krimi Jak chutná smrt (1995) a v pohádce O ľuďoch a čarodejníkoch (1999).
V současné době ji diváci mohou občas vidět v různých zábavních televizních pořadech a věnuje se podnikatelským a charitativním projektům.Kdo je Ivana Christová? Životopis Ivana Christová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Ivana Christová

Národnost: slovenská
Datum narození: 10. srpna 1970
Místo narození: Prešov, Slovensko

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivana Christová s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Casus belli? Znáte pojem Utopené náklady? Znáte definici termínu Lakros? Vzpomenete si na definici slova NGO?

Klíčová slova: národnost, životopis, kdy se narodila Ivana Christová?, život, modeling, místo narození, kdo je Ivana Christová?, modeling, vysvětlení, wiki, zajímavosti, biografie, osobnost, informace, osobnosti, kde se narodila Ivana Christová?

Pojem Ivana Christová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ivana Christová v dalších zdrojích

Hledat výraz Ivana Christová ve Wikislovníku

Hledat heslo Ivana Christová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivana Christová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Ivana Christová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ivana Christová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivana Christová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivana Christová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ivana Christová? Kdy se narodila Ivana Christová? Kde se narodila Ivana Christová? Ivana Christová je v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivana Christová řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Christová i v jiné kategorii než je modeling.