Kdo je to?
Kdo je to Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Angelina Jolie?

Kdo je to Angelina Jolie? Stručný životopis

Angelina Jolie je dcera herce Jona Voighta. Je nejen velmi populární americkou herečkou, ale také zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Za humanitární práci byla Angelina Jolie povýšena britskou královnou do šlechtického stavu. Svou kariéru začala jako modelka a byla popisována jako jedna z nejkrásnějších žen na světě. Během své herecké kariéry obdržela řadu ocenění - Oscara a třikrát Zlatý Glóbus.
Její filmografie je rozsáhlá, nejznámější jsou filmy s Larou Croft, natočené podle počítačových her. Velký úspěch měly také filmy Kung Fu Panda a Mr. & Mrs. Smith. Zde se herečka sblížila s Bradem Pittem, který se stal jejím třetím manželem. I toto manželství však bylo neúspěšné.Kdo je to Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Angelina Jolie

Národnost: USA
Datum narození: 4. června 1975
Místo narození: Los Angeles

Líbí se stručný životopis s osobou Angelina Jolie? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Inzulín? Znáte pojem AČR? Rozumíte pojmu Makaróny? Vzpomenete si na definici slova Herbář?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, synonymum, co znamená, informace, co je to Angelina Jolie?, kdo to je, význam pojmu, wiki, odborný výraz, přesný význam, původ slova, přesný výraz, Angelina Jolie, herectví, kdo je Angelina Jolie?

Pojem Angelina Jolie je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Angelina Jolie doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Angelina Jolie na Youtube

Vyhledat slovo Angelina Jolie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Angelina Jolie ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Angelina Jolie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Angelina Jolie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Angelina Jolie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Angelina Jolie? Kdo to byl Angelina Jolie? Kdy se narodil Angelina Jolie? Kde se narodil Angelina Jolie? Angelina Jolie je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Angelina Jolie např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Angelina Jolie i v jiné kategorii než je herectví.