Kdo je to?
Kdo je to Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Angelina Jolie?

Kdo je to Angelina Jolie? Stručný životopis

Angelina Jolie je dcera herce Jona Voighta. Je nejen velmi populární americkou herečkou, ale také zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Za humanitární práci byla Angelina Jolie povýšena britskou královnou do šlechtického stavu. Svou kariéru začala jako modelka a byla popisována jako jedna z nejkrásnějších žen na světě. Během své herecké kariéry obdržela řadu ocenění - Oscara a třikrát Zlatý Glóbus.
Její filmografie je rozsáhlá, nejznámější jsou filmy s Larou Croft, natočené podle počítačových her. Velký úspěch měly také filmy Kung Fu Panda a Mr. & Mrs. Smith. Zde se herečka sblížila s Bradem Pittem, který se stal jejím třetím manželem. I toto manželství však bylo neúspěšné.Kdo je to Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Angelina Jolie

Národnost: USA
Datum narození: 4. června 1975
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Angelina Jolie sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Optická síť? Vzpomněli byste si na význam slova Poslední zvonění? Rozumíte pojmu Těžká voda? Znáte definici termínu Geneze?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, slovo, význam, původ slova, kdo je Angelina Jolie?, informace, kdo to je, formulace, přesný význam, popis, lexikon, pojem, význam slova, odborný výraz, etymologie

Pojem Angelina Jolie je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Angelina Jolie v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Angelina Jolie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Angelina Jolie na Youtube

Zkusit najít slovo Angelina Jolie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Angelina Jolie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Angelina Jolie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Angelina Jolie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Angelina Jolie? Kdo to byl Angelina Jolie? Kdy se narodil Angelina Jolie? Kde se narodil Angelina Jolie? Angelina Jolie se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Angelina Jolie dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Angelina Jolie i v jiné kategorii než je herectví.