Kdo je to?
Kdo je to Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Angelina Jolie?

Kdo je to Angelina Jolie? Stručný životopis

Angelina Jolie je dcera herce Jona Voighta. Je nejen velmi populární americkou herečkou, ale také zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Za humanitární práci byla Angelina Jolie povýšena britskou královnou do šlechtického stavu. Svou kariéru začala jako modelka a byla popisována jako jedna z nejkrásnějších žen na světě. Během své herecké kariéry obdržela řadu ocenění - Oscara a třikrát Zlatý Glóbus.
Její filmografie je rozsáhlá, nejznámější jsou filmy s Larou Croft, natočené podle počítačových her. Velký úspěch měly také filmy Kung Fu Panda a Mr. & Mrs. Smith. Zde se herečka sblížila s Bradem Pittem, který se stal jejím třetím manželem. I toto manželství však bylo neúspěšné.Kdo je to Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Angelina Jolie? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Angelina Jolie

Národnost: USA
Datum narození: 4. června 1975
Místo narození: Los Angeles

Znáte pojem Alkohol? Znáte pojem Portské víno? Víte, co je to Nádrh? Víte, co je to Implementace?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, kdo to je, termín, etymologie, pojem, heslo, slovo, přesný význam, wiki, co je to Angelina Jolie?, definice, Angelina Jolie, vysvětlení, původ slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Angelina Jolie?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Angelina Jolie? Kdo to byl Angelina Jolie? Kdy se narodil Angelina Jolie? Kde se narodil Angelina Jolie? Angelina Jolie patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Angelina Jolie řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Angelina Jolie i v jiné kategorii než je herectví.