Kdo je to?
Kdo je Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Angelina Jolie

Kdo je Angelina Jolie? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Angelina Jolie je dcera herce Jona Voighta. Je nejen velmi populární americkou herečkou, ale také zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Za humanitární práci byla Angelina Jolie povýšena britskou královnou do šlechtického stavu. Svou kariéru začala jako modelka a byla popisována jako jedna z nejkrásnějších žen na světě. Během své herecké kariéry obdržela řadu ocenění - Oscara a třikrát Zlatý Glóbus.
Její filmografie je rozsáhlá, nejznámější jsou filmy s Larou Croft, natočené podle počítačových her. Velký úspěch měly také filmy Kung Fu Panda a Mr. & Mrs. Smith. Zde se herečka sblížila s Bradem Pittem, který se stal jejím třetím manželem. I toto manželství však bylo neúspěšné.Kdo je Angelina Jolie? Životopis Angelina Jolie, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Angelina Jolie

Národnost: USA
Datum narození: 4. června 1975
Místo narození: Los Angeles

Sdílejte tuto stránku s osobností Angelina Jolie se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Omegle? Vzpomenete si na definici slova Tajga? Rozumíte pojmu Džihád? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella?

Klíčová slova: kdo je Angelina Jolie?, osobnosti, wikipedie, wiki, popis, lexikon, národnost, biografie, kde se narodila Angelina Jolie?, Angelina Jolie, vysvětlení, narození, informace, místo narození, herectví, osobnost

Pojem Angelina Jolie je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Angelina Jolie v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Angelina Jolie ve Wikimedia Commons

Najít heslo Angelina Jolie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Angelina Jolie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Angelina Jolie ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Angelina Jolie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Angelina Jolie například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Angelina Jolie

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Angelina Jolie? Kdy se narodila Angelina Jolie? Kde se narodila Angelina Jolie? Angelina Jolie patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Angelina Jolie dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Angelina Jolie i v jiné kategorii než je herectví.