Kdo je to?
Kdo je to Imperialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imperialista? Lidé, politika

Imperialista

Jaký je význam slova Imperialista? Co to znamená?

Imperialismus je světonázor, který aktivně podporuje vznik, udržení a posílení velmocenských států. Imperialista obvykle podporuje jednu velmoc (většinou svoji vlast) v tom, aby získávala silné postavení ve světě a rozšiřovala svůj vliv. Imperialistická politika je zaměřená na silová řešení, často je také považována za dobyvačnou a militantní, neboť velmoc se snaží rozšířit svůj vliv i na území, která zatím nemá pod kontrolou.
Výraz imperialismus se začal používat v souvislosti s britským kolonialismem, postupně však získal obecnou platnost a používá se i v kontextu moderních velmocí.
Označení imperialisté také používal komunistický slovník pro západní kapitalistické státy.Kdo je to Imperialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imperialista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Imperialista s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Engelova křivka? Víte, co je to Minaret? Znáte pojem Miserere? Rozumíte pojmu Paranoia?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, wikipedie, původ slova, význam pojmu, wiki, heslo, význam, odborný výraz, termín, politika, přesný význam, popis, lexikon, Imperialista, vysvětlení

Pojem Imperialista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Imperialista ve Wikislovníku

Najít heslo Imperialista na Google obrázcích

Zkusit najít termín Imperialista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Imperialista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Imperialista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Imperialista například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Imperialista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Imperialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imperialista? Definice pojmu Imperialista se nachází v sekci Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.