Kdo je to?
Kdo je to Imperialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imperialista? Lidé, politika

Kdo je to Imperialista?

Co znamená a jaký je význam slova Imperialista?

Imperialismus je světonázor, který aktivně podporuje vznik, udržení a posílení velmocenských států. Imperialista obvykle podporuje jednu velmoc (většinou svoji vlast) v tom, aby získávala silné postavení ve světě a rozšiřovala svůj vliv. Imperialistická politika je zaměřená na silová řešení, často je také považována za dobyvačnou a militantní, neboť velmoc se snaží rozšířit svůj vliv i na území, která zatím nemá pod kontrolou.
Výraz imperialismus se začal používat v souvislosti s britským kolonialismem, postupně však získal obecnou platnost a používá se i v kontextu moderních velmocí.
Označení imperialisté také používal komunistický slovník pro západní kapitalistické státy.Kdo je to Imperialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imperialista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Imperialista? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Merch? Víte, co je to Novoročenka? Znáte pojem Kulturní dědictví? Rozumíte pojmu Keylogger?

Klíčová slova: co znamená, termín, definice, význam pojmu, politika, přesný výraz, politika, Imperialista, lexikon, popis, odborný výraz, wiki, heslo, Imperialista, slovo, etymologie

Pojem Imperialista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Imperialista zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Imperialista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imperialista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Imperialista na Google.cz

Najít termín Imperialista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Imperialista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Imperialista například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Imperialista, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Imperialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imperialista? Definice pojmu Imperialista je v sekci Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika.