Kdo je to?
Kdo je Karin Krajčo Babinská? Životopis Karin Krajčo Babinská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Karin Krajčo Babinská

Kdo je Karin Krajčo Babinská? Životopis, informace, biografie, herectví

Česká režisérka Karin Babinská, manželka Richarda Krajča, frontmana skupiny Kryštof, se narodila 27. června 1974 v brně, kde strávila i celé své dětství.
Mezi lety 1993 a 1999 vystudovala pražskou FAMU, kde nakonec úspěšně absolvovala v obor filmová a televizní režie. Režírování se věnovala již po čas studia a v té době natočila několik krátkometrážních filmů. Její dílo Jakub a Veronika dokonce získalo několik prestižních ocenění na filmových festivalech.
Kariéra Karin Babinské nezahrnuje pouze režírování, ale skládá se z mnoha činností. Je také například občasnou herečkou. Objevila se ve filmech Štěstí má jméno Jonáš, My holky z městečka, Cesty ze slepých map, Vysoká hra a Gump – pes, který naučil lidi žít.
Podílela se také na vzniku námětu k filmům Vyhnanci, Hledání cest, Jakub a Veronika a Křídla Vánoc, u nichž měla na starost i scénář. Kromě toho působila jako scénáristka i u dalších projektů jako například film Pusinky. V současné době se spolu se svým manželem věnuje natáčení humorného seriálu Gumy.
Doposud má na svém kontě už čtyři knihy. První z nich s názvem Kecy, kecy, kecičky vyšla v roce 2017 a jen o rok později ji následovala další, a to Za sny. Později napsala Karin ještě román Hvězdy na cestě a k jejím nejnovějším počinům patří kniha Tsunami.
Karin Krajčo Babinská stojí také za vznikem některých hudebních klipů oblíbené skupiny Kryštof. Jedná se například o písně Ty a já, Šňůry, Vánoční ft. Karel Gott a Do nebe se propadám.
V roce 2014 se prodala za Richarda Krajča a začala používat jméno Karin Krajčo Babinská. Manželé spolu dlouho předtím žili a vychovávají společně tři potomky. S dcerou Jasmínou přišla do manželství Karin, zatímco od Richarda přibyly páru děti hned dvě z předchozího vztahu s Martinou Poulíčkovou.Kdo je Karin Krajčo Babinská? Životopis Karin Krajčo Babinská, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Karin Krajčo Babinská

Národnost: československá, česká
Datum narození: 27. června 1974
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Karin Krajčo Babinská můžete sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Vendeta? Znáte definici termínu Rýmovník? Víte co je Schizma? Pamatujete si definici pojmu Hrobka?

Klíčová slova: informace, herectví, herectví, místo narození, biografie, datum narození, kde se narodila Karin Krajčo Babinská?, Karin Krajčo Babinská, vysvětlení, lexikon, osobnost, Karin Krajčo Babinská, wiki, národnost, kdy se narodila Karin Krajčo Babinská?, popis

Pojem Karin Krajčo Babinská je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Karin Krajčo Babinská lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Karin Krajčo Babinská na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Karin Krajčo Babinská ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Karin Krajčo Babinská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Karin Krajčo Babinská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Karin Krajčo Babinská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karin Krajčo Babinská například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Karin Krajčo Babinská? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Karin Krajčo Babinská? Kdy se narodila Karin Krajčo Babinská? Kde se narodila Karin Krajčo Babinská? Karin Krajčo Babinská je v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karin Krajčo Babinská dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karin Krajčo Babinská i v jiné kategorii než je herectví.