Kdo je to?
Kdo je to, byl Námořník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Námořník? Lidé, profese

Kdo je to Námořník?

Jaký je význam slova Námořník? Co to znamená?

Námořník je osoba, jejíž činnost je spojena s plněním úkolů na lodi, plavidle nebo ponorce, které se pohybují na moři. Je členem posádky a je zodpovědný za zajištění činností, které s plavbou na moři souvisejí. Námořník může sloužit na civilním dopravním plavidle, na lodi s vědeckým úkolem nebo na bojovém plavidle.
Podle stanovených povinností mají námořníci různé postavení a hodnosti, například strojník, navigátor, kormidelník, důstojník, kapitán a další.Kdo je to, byl Námořník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Námořník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Námořník sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Autokláv? Pamatujete si definici pojmu Alexie? Vzpomněli byste si co znamená slovo EET? Vzpomněli byste si co znamená slovo Scam?

Klíčová slova: přesný význam, popis, slovo, Námořník, přesný výraz, synonymum, lexikon, heslo, definice, význam slova, wiki, význam pojmu, co je to Námořník?, kdo je Námořník?, co znamená, kdo to je

Pojem Námořník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Námořník na Google.cz

Vyhledat heslo Námořník ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Námořník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Námořník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Námořník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Námořník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Námořník? Kdo to byl Námořník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Námořník? Definice pojmu Námořník patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.