Kdo je to?
Kdo je to Námořník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Námořník? Lidé, profese

Kdo je to Námořník?

Jaký je význam slova Námořník? Co to znamená?

Námořník je osoba, jejíž činnost je spojena s plněním úkolů na lodi, plavidle nebo ponorce, které se pohybují na moři. Je členem posádky a je zodpovědný za zajištění činností, které s plavbou na moři souvisejí. Námořník může sloužit na civilním dopravním plavidle, na lodi s vědeckým úkolem nebo na bojovém plavidle.
Podle stanovených povinností mají námořníci různé postavení a hodnosti, například strojník, navigátor, kormidelník, důstojník, kapitán a další.Kdo je to Námořník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Námořník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Námořník sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Autokláv? Znáte termín Rýže Basmati? Vzpomněli byste si co znamená slovo Achilova pata? Víte, co je to Remise?

Klíčová slova: pojem, termín, co znamená, lexikon, informace, přesný význam, etymologie, formulace, vysvětlení, přesný výraz, význam, přesný výraz, profese, popis, profese, význam pojmu

Pojem Námořník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Námořník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Námořník ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Námořník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Námořník na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Námořník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Námořník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Námořník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Námořník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Námořník? Definice pojmu Námořník je v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.