Kdo je to?
Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to David Lynch?

Kdo je to David Lynch? Stručný životopis

David Lynch, celým jménem David Keith Lynch, je známý americký umělec – režisér, scénárista, producent, skladatel, hudebník a malíř. Jeho režie a scénáře získaly několik nominací na Oscara a vyhrály ceny na filmových festivalech v Cannes nebo Benátkách – např. Sloní muž, Modrý samet a další.
David Lynch se zaměřuje především na filmovou tvorbu. Je také režisérem známých seriálů jako Městečko Twin Peaks.Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě David Lynch

Národnost: USA
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Missoula

Tento text (David Lynch) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Griliáš? Vzpomenete si na definici slova Bivak? Pamatujete si definici pojmu Elipsoid? Vzpomněli byste si na význam slova Mandragora?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, wiki, popis, odborný výraz, popis, význam pojmu, kdo je David Lynch?, původ slova, heslo, termín, synonymum, etymologie, význam slova, formulace, David Lynch

Pojem David Lynch je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu David Lynch

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Lynch ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo David Lynch na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo David Lynch ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo David Lynch ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo David Lynch například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to David Lynch?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Lynch? Kdo to byl David Lynch? Kdy se narodil David Lynch? Kde se narodil David Lynch? David Lynch je v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka David Lynch třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Lynch i v jiné kategorii než je umělci.