Kdo je to?
Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to David Lynch?

Kdo je to David Lynch? Stručný životopis

David Lynch, celým jménem David Keith Lynch, je známý americký umělec – režisér, scénárista, producent, skladatel, hudebník a malíř. Jeho režie a scénáře získaly několik nominací na Oscara a vyhrály ceny na filmových festivalech v Cannes nebo Benátkách – např. Sloní muž, Modrý samet a další.
David Lynch se zaměřuje především na filmovou tvorbu. Je také režisérem známých seriálů jako Městečko Twin Peaks.Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě David Lynch

Národnost: USA
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Missoula

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text David Lynch s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ofsajd? Rozumíte pojmu Naturopatie? Pamatujete si definici pojmu Fermentace? Znáte pojem Dekadence?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, heslo, umělci, lexikon, pojem, vysvětlení, formulace, wiki, definice, význam pojmu, synonymum, slovo, popis, popis, etymologie

Pojem David Lynch je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem David Lynch ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo David Lynch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Lynch ve Wikimedia Commons

Najít heslo David Lynch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Lynch například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Lynch

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to David Lynch? Kdo to byl David Lynch? Kdy se narodil David Lynch? Kde se narodil David Lynch? David Lynch se nachází v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Lynch řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Lynch i v jiné kategorii než je umělci.