Kdo je to?
Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to David Lynch?

Kdo je to David Lynch? Stručný životopis

David Lynch, celým jménem David Keith Lynch, je známý americký umělec – režisér, scénárista, producent, skladatel, hudebník a malíř. Jeho režie a scénáře získaly několik nominací na Oscara a vyhrály ceny na filmových festivalech v Cannes nebo Benátkách – např. Sloní muž, Modrý samet a další.
David Lynch se zaměřuje především na filmovou tvorbu. Je také režisérem známých seriálů jako Městečko Twin Peaks.Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě David Lynch

Národnost: USA
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Missoula

Popis osobnosti David Lynch můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bílé zlato? Znáte termín Catering? Pamatujete si definici pojmu Plná moc? Víte, co je to Viskóza?

Klíčová slova: vysvětlení, umělci, slovo, přesný význam, původ slova, kdo to je, wiki, kdo je David Lynch?, význam slova, synonymum, etymologie, informace, význam pojmu, co znamená, co je to David Lynch?, význam

Pojem David Lynch je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo David Lynch ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín David Lynch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi David Lynch ve Wikipedii

Hledat výraz David Lynch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Lynch například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to David Lynch?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to David Lynch? Kdo to byl David Lynch? Kdy se narodil David Lynch? Kde se narodil David Lynch? David Lynch patří do sekce umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Lynch kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Lynch i v jiné kategorii než je umělci.