Kdo je to?
Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to David Lynch?

Kdo je to David Lynch? Stručný životopis

David Lynch, celým jménem David Keith Lynch, je známý americký umělec – režisér, scénárista, producent, skladatel, hudebník a malíř. Jeho režie a scénáře získaly několik nominací na Oscara a vyhrály ceny na filmových festivalech v Cannes nebo Benátkách – např. Sloní muž, Modrý samet a další.
David Lynch se zaměřuje především na filmovou tvorbu. Je také režisérem známých seriálů jako Městečko Twin Peaks.Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě David Lynch

Národnost: USA
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Missoula

Líbí se stručný životopis s osobou David Lynch? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bílé zlato? Znáte pojem Overlock? Pamatujete si definici pojmu Plná moc? Vzpomenete si na definici slova Býkovec?

Klíčová slova: pojem, informace, umělci, přesný výraz, lexikon, původ slova, etymologie, David Lynch, popis, přesný význam, formulace, wiki, co znamená, popis, kdo to je, heslo

Pojem David Lynch je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem David Lynch na Youtube

Zkusit najít frázi David Lynch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz David Lynch na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Lynch ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo David Lynch například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Lynch

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Lynch? Kdo to byl David Lynch? Kdy se narodil David Lynch? Kde se narodil David Lynch? David Lynch je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Lynch řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Lynch i v jiné kategorii než je umělci.