Kdo je to?
Kdo je to Jackie Chan? Životopis Jackie Chan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jackie Chan?

Kdo je to Jackie Chan? Stručný životopis

Johny Depp Je oblíbený americký herec, nositel mnoha ocení (např.Zlatý glóbus) a jeden z vlastníků hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy. Věnuje se i hudbě, je výborným hráčem na kytaru.
Svou filmovou kariéru začínal v televizních seriálech, později se prosadil i ve filmu. K jeho nejznámějším snímkům patří Piráti z Karibiku, Střihoruký Edward, Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu a další.Kdo je to Jackie Chan? Životopis Jackie Chan, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jackie Chan

Národnost: americký
Datum narození: 9. června 1963
Místo narození: Owensboro

Zaujala vás biografie osobnosti Jackie Chan? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lordóza? Vzpomněli byste si na význam slova Clearing? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroplyš? Znáte definici termínu Fotosyntéza?

Klíčová slova: pojem, etymologie, význam pojmu, odborný výraz, co znamená, Jackie Chan, synonymum, co je to Jackie Chan?, lexikon, kdo je Jackie Chan?, herectví, přesný výraz, význam slova, přesný význam, popis, význam

Pojem Jackie Chan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Jackie Chan ve Wikislovníku

Najít pojem Jackie Chan ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Jackie Chan ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jackie Chan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jackie Chan například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Jackie Chan? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jackie Chan? Kdo to byl Jackie Chan? Kdy se narodil Jackie Chan? Kde se narodil Jackie Chan? Jackie Chan se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jackie Chan dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jackie Chan i v jiné kategorii než je herectví.