Kdo je to?
Kdo je to Jackie Chan? Životopis Jackie Chan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jackie Chan?

Kdo je to Jackie Chan? Stručný životopis

Johny Depp Je oblíbený americký herec, nositel mnoha ocení (např.Zlatý glóbus) a jeden z vlastníků hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy. Věnuje se i hudbě, je výborným hráčem na kytaru.
Svou filmovou kariéru začínal v televizních seriálech, později se prosadil i ve filmu. K jeho nejznámějším snímkům patří Piráti z Karibiku, Střihoruký Edward, Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu a další.Kdo je to Jackie Chan? Životopis Jackie Chan, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jackie Chan

Národnost: americký
Datum narození: 9. června 1963
Místo narození: Owensboro

Sdílejte tuto stránku s osobností Jackie Chan s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Acidofilní mléko? Znáte termín Ortopedie? Vzpomněli byste si na význam slova Wegenerova granulomatóza? Víte, co je to Dotační podvod?

Klíčová slova: význam, wiki, informace, etymologie, synonymum, pojem, význam pojmu, termín, co je to Jackie Chan?, kdo je Jackie Chan?, kdo to je, definice, původ slova, heslo, odborný výraz, lexikon

Pojem Jackie Chan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jackie Chan v následujících zdrojích

Hledat heslo Jackie Chan ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jackie Chan ve Wikipedii

Najít heslo Jackie Chan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Jackie Chan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jackie Chan například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jackie Chan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jackie Chan? Kdo to byl Jackie Chan? Kdy se narodil Jackie Chan? Kde se narodil Jackie Chan? Jackie Chan je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jackie Chan dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jackie Chan i v jiné kategorii než je herectví.