Kdo je to?
Kdo je Jackie Chan? Životopis Jackie Chan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jackie Chan

Kdo je Jackie Chan? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Johny Depp Je oblíbený americký herec, nositel mnoha ocení (např.Zlatý glóbus) a jeden z vlastníků hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy. Věnuje se i hudbě, je výborným hráčem na kytaru.
Svou filmovou kariéru začínal v televizních seriálech, později se prosadil i ve filmu. K jeho nejznámějším snímkům patří Piráti z Karibiku, Střihoruký Edward, Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu a další.Kdo je Jackie Chan? Životopis Jackie Chan, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jackie Chan

Národnost: americký
Datum narození: 9. června 1963
Místo narození: Owensboro

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jackie Chan? s dalšími lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Salajka? Znáte pojem Perex? Vzpomněli byste si na význam slova Lokše? Vzpomenete si na definici slova Svoboda?

Klíčová slova: biografie, Jackie Chan, životopis, popis, herectví, Jackie Chan, zajímavosti, osobnost, kde se narodil Jackie Chan?, kdy se narodil Jackie Chan?, informace, osobnosti, herectví, národnost, místo narození, vysvětlení

Pojem Jackie Chan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Jackie Chan

Najít výraz Jackie Chan ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Jackie Chan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Jackie Chan na Google.cz

Vyhledat termín Jackie Chan ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jackie Chan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jackie Chan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Jackie Chan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jackie Chan? Kdy se narodil Jackie Chan? Kde se narodil Jackie Chan? Jackie Chan je v sekci Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Jackie Chan dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jackie Chan i v jiné kategorii než je herectví.