Kdo je to?
Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Kdo je to Asasín?

Jaký je význam slova Asasín? Co to znamená?

Asasín je příslušník ismaílitské tajné skupiny, která byla založena v 11. století a zanikla v 13. století. Jednalo se o náboženskou sektu, která se řídila tradičními šíitskými zásadami islámu.
Často bývá asasín označován za vraha, protože typickým řešením různých situací pro tuto sektu byl teror a úkladné vraždy.Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Asasín s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vanilka? Znáte pojem Tablet? Víte co je Abeceda?

Klíčová slova: termín, slovo, přesný význam, wiki, pojem, význam pojmu, definice, lexikon, heslo, etymologie, původ slova, historie, formulace, kdo to je, co je to Asasín?, informace

Pojem Asasín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Asasín na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Asasín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Asasín ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Asasín ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Asasín například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asasín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asasín? Kdo to byl Asasín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asasín? Definice pojmu Asasín je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Asasín v jiné sekci než historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?