Kdo je to?
Kdo je to Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asasín? Lidé, historie

Kdo je to Asasín?

Jaký je význam slova Asasín? Co to znamená?

Asasín je příslušník ismaílitské tajné skupiny, která byla založena v 11. století a zanikla v 13. století. Jednalo se o náboženskou sektu, která se řídila tradičními šíitskými zásadami islámu.
Často bývá asasín označován za vraha, protože typickým řešením různých situací pro tuto sektu byl teror a úkladné vraždy.Kdo je to Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asasín? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asasín s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nylon? Víte co je Modem? Znáte pojem Tautologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Armatura?

Klíčová slova: Asasín, termín, přesný význam, slovo, význam, etymologie, význam pojmu, význam slova, historie, heslo, historie, přesný výraz, přesný výraz, odborný výraz, definice, wikipedie

Pojem Asasín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Asasín na Google obrázcích

Vyhledat výraz Asasín ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Asasín ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Asasín ve Wikipedii

Vyhledat heslo Asasín ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Asasín například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asasín

Právě jste zjistili Kdo je to Asasín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asasín? Definice pojmu Asasín je v kategorii Historie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?