Kdo je to?
Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Kdo je to Asasín?

Jaký je význam slova Asasín? Co to znamená?

Asasín je příslušník ismaílitské tajné skupiny, která byla založena v 11. století a zanikla v 13. století. Jednalo se o náboženskou sektu, která se řídila tradičními šíitskými zásadami islámu.
Často bývá asasín označován za vraha, protože typickým řešením různých situací pro tuto sektu byl teror a úkladné vraždy.Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Definici slova Asasín můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nylon? Znáte termín Syfilis? Znáte pojem Hrubá mzda? Víte, co je to Filologie?

Klíčová slova: popis, význam, vysvětlení, heslo, původ slova, význam slova, etymologie, kdo je Asasín?, co je to Asasín?, informace, odborný výraz, popis, formulace, kdo to je, co znamená, přesný výraz

Pojem Asasín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Asasín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Asasín ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Asasín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Asasín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Asasín například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Asasín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Asasín? Kdo to byl Asasín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asasín? Definice pojmu Asasín se nachází v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?