Kdo je to?
Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Kdo je to Asasín?

Jaký je význam slova Asasín? Co to znamená?

Asasín je příslušník ismaílitské tajné skupiny, která byla založena v 11. století a zanikla v 13. století. Jednalo se o náboženskou sektu, která se řídila tradičními šíitskými zásadami islámu.
Často bývá asasín označován za vraha, protože typickým řešením různých situací pro tuto sektu byl teror a úkladné vraždy.Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Asasín? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta? Vzpomněli byste si na význam slova Artralgie? Znáte pojem Tablet? Znáte definici termínu Kronika?

Klíčová slova: popis, původ slova, formulace, význam slova, odborný výraz, slovo, význam, přesný výraz, definice, informace, heslo, přesný význam, historie, kdo je Asasín?, lexikon, kdo to je

Pojem Asasín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Asasín ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Asasín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asasín ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Asasín ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Asasín například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Asasín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Asasín? Kdo to byl Asasín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asasín? Definice pojmu Asasín se nachází v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?