Kdo je to?
Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Kdo je to Asasín?

Jaký je význam slova Asasín? Co to znamená?

Asasín je příslušník ismaílitské tajné skupiny, která byla založena v 11. století a zanikla v 13. století. Jednalo se o náboženskou sektu, která se řídila tradičními šíitskými zásadami islámu.
Často bývá asasín označován za vraha, protože typickým řešením různých situací pro tuto sektu byl teror a úkladné vraždy.Kdo je to, byl Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asasín? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Asasín? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nylon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Medovina? Znáte pojem Hrubá mzda? Víte co je Linkedin?

Klíčová slova: kdo je Asasín?, kdo to je, význam pojmu, formulace, informace, přesný význam, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, význam, co znamená, Asasín, význam slova, vysvětlení, termín, popis

Pojem Asasín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Asasín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Asasín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Asasín ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Asasín ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Asasín například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asasín

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Asasín? Kdo to byl Asasín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asasín? Definice pojmu Asasín patří do sekce historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Asasín i v jiné kategorii než v historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?