Kdo je to?
Kdo je to Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asasín? Lidé, historie

Kdo je to Asasín?

Jaký je význam slova Asasín? Co to znamená?

Asasín je příslušník ismaílitské tajné skupiny, která byla založena v 11. století a zanikla v 13. století. Jednalo se o náboženskou sektu, která se řídila tradičními šíitskými zásadami islámu.
Často bývá asasín označován za vraha, protože typickým řešením různých situací pro tuto sektu byl teror a úkladné vraždy.Kdo je to Asasín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asasín? Lidé, historie

Uvedený text s definicí slova Asasín můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nylon? Znáte definici termínu Autofokus? Znáte pojem Služební cesta? Pamatujete si definici pojmu Stavební dozor?

Klíčová slova: informace, etymologie, historie, Asasín, popis, lexikon, vysvětlení, slovo, původ slova, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, historie, heslo, synonymum, přesný význam

Pojem Asasín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Asasín zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Asasín ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Asasín ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Asasín na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Asasín ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asasín ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asasín například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Asasín, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Asasín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asasín? Definice pojmu Asasín je v sekci Historie

Text napsán pro Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?