Kdo je to?
Kdo je Kristýna Leichtová? Životopis Kristýna Leichtová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Kristýna Leichtová?

Kdo je Kristýna Leichtová? Životopis, informace, biografie, herectví

Kristýna Leichtová je oblíbená česká herečka, která se věnuje jak divadlu, tak filmu i televizním seriálům. Je absolventkou Pražské konzervatoře a již během studia vystupovala v menších rolích. Po ukončení školy pak působila v pražských divadlech a v divadle v Plzni. Kromě divadla se věnuje ještě dalším koníčkům – tanci, zpěvu, malování, jazykům a snowboardu.
Jako herečka se i nadále vzdělává a působí i jako dabérka. Je členkou souboru divadla Komedie a v dalších divadlech hostuje. Kristýna Leichtová je i filmovou herečkou, často hraje v komediích a v seriálech, například Účastníci zájezdu, Comeback, Ordinace v Růžové zahradě, Dokonalý svět, Cesty domů a další.Kdo je Kristýna Leichtová? Životopis Kristýna Leichtová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Kristýna Leichtová

Národnost: česká
Datum narození: 14. 9. 1985
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Kristýna Leichtová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Islám? Víte, co je to Vysokoškolský index? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výuční list? Rozumíte pojmu AutoCAD?

Klíčová slova: wikipedie, datum narození, Kristýna Leichtová, zajímavosti, biografie, kdy se narodila Kristýna Leichtová?, kdo je Kristýna Leichtová?, život, narození, Kristýna Leichtová, osobnosti, lexikon, herectví, popis, informace, kde se narodila Kristýna Leichtová?

Pojem Kristýna Leichtová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kristýna Leichtová lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Kristýna Leichtová na Youtube

Hledat slovo Kristýna Leichtová na Google.cz

Najít slovo Kristýna Leichtová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Kristýna Leichtová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Kristýna Leichtová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Leichtová například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Kristýna Leichtová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kristýna Leichtová? Kdy se narodila Kristýna Leichtová? Kde se narodila Kristýna Leichtová? Kristýna Leichtová je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kristýna Leichtová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Leichtová i v jiné kategorii než je herectví.