Kdo je to?
Kdo je to Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Jaký je význam slova Čubka? Co to znamená?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).


Kdo je to Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čubka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Čubka? Pak se podělte s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Sousloví? Znáte definici termínu Externalita? Víte co je Lynčování? Pamatujete si definici pojmu Klasicismus?

Klíčová slova: informace, význam slova, přesný výraz, hanlivé, wiki, Čubka, slovo, význam, Čubka, synonymum, termín, význam pojmu, odborný výraz, heslo, vysvětlení, pojem

Pojem Čubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Čubka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Čubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Čubka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Čubka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Čubka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čubka

Právě jste zjistili Kdo je to Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.