Kdo je to?
Kdo je to Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Jaký je význam slova Čubka? Co to znamená?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).


Kdo je to Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čubka? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čubka s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Sousloví? Vzpomněli byste si co označuje výraz Duatlon? Víte co je Šambala? Znáte termín Litosféra?

Klíčová slova: hanlivé, termín, význam pojmu, synonymum, přesný význam, původ slova, význam slova, lexikon, význam, hanlivé, přesný výraz, co znamená, definice, wiki, slovo, vysvětlení

Pojem Čubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Čubka v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čubka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Čubka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Čubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Čubka ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Čubka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubka například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Čubka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Čubka i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.