Kdo je to?
Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Co znamená a jaký je význam slova Čubka?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čubka? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Silverlight? Vzpomenete si na definici slova Jmenovatel? Víte co je Benchmark? Vzpomněli byste si na význam slova Bafuňář?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, co znamená, wiki, etymologie, popis, hanlivé, popis, definice, Čubka, informace, kdo je Čubka?, význam slova, význam pojmu, synonymum, lexikon

Pojem Čubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čubka ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Čubka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Čubka ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Čubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubka například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Čubka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čubka? Kdo to byl Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.