Kdo je to?
Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čubka?

Co znamená a jaký je význam slova Čubka?

Čubka je vulgární označení pro promiskuitní ženu, couru, běhnu, šlapku, děvku, poběhlici, pizdu či kurvu. Jako nadávka se slovo čubka používá i v nesexuálním kontextu pro označení zlé ženy, čůzy nebo krávy.
Čubka, resp. čuba označuje i fenu (samici psa).Kdo je to, byl Čubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čubka? Lidé, hanlivé

Tento text (Čubka) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova RSS? Vzpomenete si na definici slova Cui bono? Víte co je Melamin? Vzpomněli byste si na význam slova Amoniak?

Klíčová slova: význam pojmu, Čubka, etymologie, co je to Čubka?, kdo to je, kdo je Čubka?, definice, pojem, popis, vysvětlení, heslo, formulace, popis, přesný výraz, synonymum, význam

Pojem Čubka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Čubka v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Čubka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Čubka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Čubka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Čubka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čubka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čubka? Kdo to byl Čubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čubka? Definice pojmu Čubka je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.