Kdo je to?
Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Kdo je to Předseda vlády?

Jaký je význam slova Předseda vlády? Co to znamená?

Předseda vlády neboli premiér je představitel nejvyšší výkonné moci ve státě. Stojí v čele vlády a většinou je i předsedou strany, která zvítězila ve volbách. To platí pro země s parlamentním systémem.Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Předseda vlády s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ad hoc? Rozumíte pojmu Krátkozrakost? Pamatujete si definici pojmu DVTV? Znáte pojem Extravilán?

Klíčová slova: co je to Předseda vlády?, význam slova, termín, formulace, původ slova, slovo, popis, kdo je Předseda vlády?, heslo, informace, význam pojmu, popis, wiki, přesný význam, kdo to je, lexikon

Pojem Předseda vlády je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Předseda vlády ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Předseda vlády ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Předseda vlády ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Předseda vlády ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Předseda vlády například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Předseda vlády

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Předseda vlády? Kdo to byl Předseda vlády? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předseda vlády? Definice pojmu Předseda vlády patří do sekce politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.