Kdo je to?
Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Kdo je to Předseda vlády?

Jaký je význam slova Předseda vlády? Co to znamená?

Předseda vlády neboli premiér je představitel nejvyšší výkonné moci ve státě. Stojí v čele vlády a většinou je i předsedou strany, která zvítězila ve volbách. To platí pro země s parlamentním systémem.Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Definici slova Předseda vlády můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ad hoc? Rozumíte pojmu Lokše? Pamatujete si definici pojmu Jestřábí oko? Znáte pojem FTP?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, vysvětlení, kdo to je, termín, synonymum, formulace, původ slova, slovo, informace, wiki, politika, definice, kdo je Předseda vlády?, popis, význam pojmu

Pojem Předseda vlády je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Předseda vlády ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Předseda vlády ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Předseda vlády ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Předseda vlády ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Předseda vlády například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Předseda vlády, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Předseda vlády? Kdo to byl Předseda vlády? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předseda vlády? Definice pojmu Předseda vlády se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Předseda vlády i jinde než v sekci než v politika.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.