Kdo je to?
Kdo je to Kovboj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kovboj? Lidé, profese

Kovboj

Co znamená a jaký je význam slova Kovboj?

Kovbojové jsou honáci dobytka.
Tento výraz pochází z Ameriky a je složením slov cow a boy (kráva a chlapec). Kovbojové pracovali na rančích Severní Ameriky a starali se na nich o dobytek, který obvykle přeháněli mezi pastvinami na koních. Největší rozmach zažili kovbojové ve 2. polovině 19. století. Dnes je kovbojská profese na výrazném ústupu.
Kovbojské povolání zpopularizoval literární a filmový žánr western. Kovbojové v něm jsou zpravidla zobrazováni na koních a neodmyslitelnými atributy jsou biče, kolty a široké klobouky.Kdo je to Kovboj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kovboj? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu AutoCAD? Víte co je Precedent? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lobbizmus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vitamín D?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, informace, původ slova, heslo, profese, definice, slovo, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, pojem, význam slova, etymologie, lexikon, profese

Pojem Kovboj je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Kovboj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Kovboj ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Kovboj na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kovboj ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Kovboj ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovboj například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kovboj, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Kovboj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovboj? Definice pojmu Kovboj patří do kategorie Profese

Kategorie profese, policistka, kovboj, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kovboj i v jiných kategoriích (než profese).