Kdo je to?
Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Kdo je to Pantáta?

Co znamená a jaký je význam slova Pantáta?

Pantáta je označení osoby, které se v průběhu doby značně změnilo. V původním významu se jednalo o označení mlynáře, později venkovského sedláka či hospodáře, vyrovnaného vesničana. Děti často výrazem pantáta označovaly spřátelené sousedy, hovorově byl pantáta také druh nebo přítel.
Za zastaralý výraz se považuje užití tohoto výrazu pro pojmenování otce, využíváno je též pro označení tchána. V určité situaci může mít toto slovo i mírně pejorativní výraz, zvláště když označuje přehnanou usedlost, venkovskost.Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pantáta? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Audit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vlys? Rozumíte pojmu Kýč? Víte co je Osmifinále?

Klíčová slova: historie, pojem, přesný výraz, přesný význam, původ slova, termín, kdo je Pantáta?, etymologie, formulace, informace, co znamená, význam slova, wiki, definice, popis, kdo to je

Pojem Pantáta je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pantáta lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Pantáta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pantáta ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pantáta na Youtube

Zkusit najít slovo Pantáta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pantáta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pantáta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pantáta? Kdo to byl Pantáta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pantáta? Definice pojmu Pantáta je v kategorii historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.