Kdo je to?
Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Kdo je to Pantáta?

Co znamená a jaký je význam slova Pantáta?

Pantáta je označení osoby, které se v průběhu doby značně změnilo. V původním významu se jednalo o označení mlynáře, později venkovského sedláka či hospodáře, vyrovnaného vesničana. Děti často výrazem pantáta označovaly spřátelené sousedy, hovorově byl pantáta také druh nebo přítel.
Za zastaralý výraz se považuje užití tohoto výrazu pro pojmenování otce, využíváno je též pro označení tchána. V určité situaci může mít toto slovo i mírně pejorativní výraz, zvláště když označuje přehnanou usedlost, venkovskost.Kdo je to, byl Pantáta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pantáta? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pantáta s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Audit? Znáte termín Daňový rezident? Rozumíte pojmu Kýč? Víte, co je to Xanax?

Klíčová slova: historie, vysvětlení, co znamená, význam slova, přesný význam, co je to Pantáta?, přesný výraz, význam pojmu, heslo, popis, původ slova, popis, etymologie, slovo, kdo to je, lexikon

Pojem Pantáta je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Pantáta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pantáta na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Pantáta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Pantáta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pantáta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pantáta, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pantáta? Kdo to byl Pantáta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pantáta? Definice pojmu Pantáta se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.