Kdo je to?
Kdo je to David Matásek? Životopis David Matásek, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to David Matásek?

Kdo je to David Matásek? Stručný životopis

David Matásek je herec a muzikant. Vystupuje jak v divadle, tak ve filmech a seriálech. Pochází z umělecké rodiny. Je absolventem pražské konzervatoře. Jeho první významnou rolí byl Kendy ve filmu Jak svět přichází o básníky. Je spoluzakladatelem kapely Orlík. Po zániku skupiny přešel ke kapele Hagen Baden.
Jako divadelní herec působil David Matásek v Národním divadle a Divadle Komedie. Hostuje i v dalších divadlech.Kdo je to David Matásek? Životopis David Matásek, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě David Matásek

Národnost: česká
Datum narození: 14. února 1963
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností David Matásek s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bytový dům? Pamatujete si definici pojmu Eugenika? Znáte pojem Život? Vzpomněli byste si co znamená slovo Referát?

Klíčová slova: definice, wiki, synonymum, termín, popis, formulace, kdo to je, etymologie, pojem, informace, co znamená, vysvětlení, popis, význam, lexikon, původ slova

Pojem David Matásek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo David Matásek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi David Matásek ve Wikislovníku

Hledat pojem David Matásek ve Wikipedii

Najít termín David Matásek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Matásek například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je David Matásek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to David Matásek? Kdo to byl David Matásek? Kdy se narodil David Matásek? Kde se narodil David Matásek? David Matásek je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka David Matásek kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Matásek i v jiné kategorii než je hudba.