Kdo je to?
Kdo je David Matásek? Životopis David Matásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je David Matásek?

Kdo je David Matásek? Životopis, informace, biografie, hudba

David Matásek je herec a muzikant. Vystupuje jak v divadle, tak ve filmech a seriálech. Pochází z umělecké rodiny. Je absolventem pražské konzervatoře. Jeho první významnou rolí byl Kendy ve filmu Jak svět přichází o básníky. Je spoluzakladatelem kapely Orlík. Po zániku skupiny přešel ke kapele Hagen Baden.
Jako divadelní herec působil David Matásek v Národním divadle a Divadle Komedie. Hostuje i v dalších divadlech.Kdo je David Matásek? Životopis David Matásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě David Matásek

Národnost: česká
Datum narození: 14. února 1963
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Matásek? s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Družstevní byt? Víte, co je to Absces? Znáte pojem Indiánská rýže? Rozumíte pojmu Toast?

Klíčová slova: životopis, kdy se narodil David Matásek?, wikipedie, datum narození, hudba, lexikon, wiki, biografie, David Matásek, popis, místo narození, vysvětlení, hudba, kdo je David Matásek?, narození, život

Pojem David Matásek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo David Matásek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín David Matásek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi David Matásek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem David Matásek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz David Matásek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Matásek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Matásek

Právě nyní již víte Kdo je to David Matásek? Kdy se narodil David Matásek? Kde se narodil David Matásek? David Matásek je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka David Matásek řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Matásek i v jiné kategorii než je hudba.