Kdo je to?
Kdo je to Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Jaký je význam slova Nezaopatřené dítě? Co to znamená?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Nezaopatřené dítě? Potom se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Zrcadlovka? Víte, co je to Koncepce? Vzpomenete si na definici slova Fotosyntéza? Rozumíte pojmu Depozitář?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, přesný výraz, význam, synonymum, Nezaopatřené dítě, přesný výraz, význam slova, Nezaopatřené dítě, etymologie, lexikon, wikipedie, pojem, státní správa, formulace, odborný výraz

Pojem Nezaopatřené dítě je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Nezaopatřené dítě ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Nezaopatřené dítě ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nezaopatřené dítě ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Nezaopatřené dítě na Google.cz

Hledat heslo Nezaopatřené dítě ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezaopatřené dítě například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Nezaopatřené dítě, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě se nachází v sekci Státní správa

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Nezaopatřené dítě v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.