Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Co znamená a jaký je význam slova Nezaopatřené dítě?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Nezaopatřené dítě? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Protein? Znáte termín Aeronet? Vzpomenete si na definici slova Mlíčí? Víte, co je to Curling?

Klíčová slova: slovo, co je to Nezaopatřené dítě?, etymologie, heslo, formulace, kdo je Nezaopatřené dítě?, přesný význam, státní správa, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, informace, původ slova, synonymum, wiki

Pojem Nezaopatřené dítě je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Nezaopatřené dítě ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nezaopatřené dítě na Youtube

Najít termín Nezaopatřené dítě ve Wikipedii

Najít heslo Nezaopatřené dítě ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezaopatřené dítě například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Nezaopatřené dítě? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nezaopatřené dítě? Kdo to byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.