Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Co znamená a jaký je význam slova Nezaopatřené dítě?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Nezaopatřené dítě se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Protein? Znáte definici termínu Bronz? Vzpomenete si na definici slova Mlíčí? Pamatujete si definici pojmu Činitel?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, etymologie, význam, původ slova, definice, popis, pojem, význam slova, vysvětlení, přesný význam, slovo, státní správa, heslo, formulace, informace

Pojem Nezaopatřené dítě je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Nezaopatřené dítě ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Nezaopatřené dítě na Google.cz

Najít heslo Nezaopatřené dítě ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Nezaopatřené dítě na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezaopatřené dítě například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Nezaopatřené dítě, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nezaopatřené dítě? Kdo to byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.