Kdo je to?
Kdo je to Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Jaký je význam slova Nezaopatřené dítě? Co to znamená?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Nezaopatřené dítě? Potom se podělte s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Zrcadlovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vykoupení? Vzpomenete si na definici slova Binární soustava? Víte co je Ultimátum?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, přesný význam, odborný výraz, Nezaopatřené dítě, informace, synonymum, lexikon, etymologie, státní správa, wiki, význam, státní správa, význam slova, termín, přesný výraz

Pojem Nezaopatřené dítě je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Nezaopatřené dítě hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Nezaopatřené dítě ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Nezaopatřené dítě na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Nezaopatřené dítě na Youtube

Zkusit najít frázi Nezaopatřené dítě ve Wikipedii

Hledat slovo Nezaopatřené dítě v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezaopatřené dítě například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Nezaopatřené dítě? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě se nachází v kategorii Státní správa

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.