Kdo je to?
Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezaopatřené dítě?

Co znamená a jaký je význam slova Nezaopatřené dítě?

Nezaopatřené dítě je označení pro dítě nebo mladého člověka, který ještě neskončil povinnou školní docházku. Jako nezaopatřené dítě může být označován i nadále, pokud se studiem na střední či vysoké škole připravuje na budoucí povolání, nemůže se připravovat ani si sám vydělávat, protože utrpěl úraz nebo je nemocný nebo má dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav.
Nezaopatřeným dítětem lze být do 26 let věku.Kdo je to, byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nezaopatřené dítě? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Nezaopatřené dítě? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Protein? Znáte pojem Linoleum? Vzpomenete si na definici slova Mlíčí? Vzpomenete si na definici slova Anémie?

Klíčová slova: wiki, formulace, popis, odborný výraz, termín, státní správa, vysvětlení, Nezaopatřené dítě, co znamená, kdo to je, popis, význam pojmu, slovo, význam slova, přesný výraz, synonymum

Pojem Nezaopatřené dítě je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Nezaopatřené dítě v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Nezaopatřené dítě ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Nezaopatřené dítě ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nezaopatřené dítě ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezaopatřené dítě například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nezaopatřené dítě

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nezaopatřené dítě? Kdo to byl Nezaopatřené dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezaopatřené dítě? Definice pojmu Nezaopatřené dítě patří do sekce státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Nezaopatřené dítě hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.