Kdo je to?
Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recidivista? Lidé, zločin

Kdo je to Recidivista?

Co znamená a jaký je význam slova Recidivista?

Recidivista je ten, kdo opakovaně páchá trestné činy poté, co byl za předchozí trestné činy pravomocně odsouzen. Jde o označení z oblasti trestního práva. Typ trestného činu zde není důležitý. Toto pravidlo neplatí pouze pro velmi závažné zločiny, které jsou označovány jako zvláště nebezpečná recidiva.
U recidivisty nebyla účinná předchozí opatření a odsouzení a nenapravil se, takže jeho jednání je posuzováno jako čin se zvýšenou společenskou škodlivostí. Podle toho je pak stanovena výše trestu a zařazení do typu věznice.Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recidivista? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Recidivista sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Francouzské okno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Facelift? Vzpomněli byste si na význam slova Maltodextrin? Znáte termín Okluzor?

Klíčová slova: význam slova, termín, Recidivista, synonymum, lexikon, význam pojmu, význam, wiki, zločin, informace, Recidivista, přesný výraz, pojem, původ slova, slovo, etymologie

Pojem Recidivista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Recidivista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Recidivista ve Wikislovníku

Hledat slovo Recidivista na Google.cz

Hledat pojem Recidivista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Recidivista například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Recidivista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recidivista? Definice pojmu Recidivista je v kategorii Zločin

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, text, definici, například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Recidivista i v jiných kategoriích (než zločin).