Kdo je to?
Kdo je to, byl Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Recidivista? Lidé, zločin

Kdo je to Recidivista?

Co znamená a jaký je význam slova Recidivista?

Recidivista je ten, kdo opakovaně páchá trestné činy poté, co byl za předchozí trestné činy pravomocně odsouzen. Jde o označení z oblasti trestního práva. Typ trestného činu zde není důležitý. Toto pravidlo neplatí pouze pro velmi závažné zločiny, které jsou označovány jako zvláště nebezpečná recidiva.
U recidivisty nebyla účinná předchozí opatření a odsouzení a nenapravil se, takže jeho jednání je posuzováno jako čin se zvýšenou společenskou škodlivostí. Podle toho je pak stanovena výše trestu a zařazení do typu věznice.Kdo je to, byl Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Recidivista? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Recidivista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kyselina močová? Znáte termín Zabijačka? Vzpomněli byste si na význam slova Bulimie? Víte, co je to Adrenalin?

Klíčová slova: lexikon, význam, popis, formulace, heslo, Recidivista, synonymum, pojem, přesný výraz, slovo, definice, popis, termín, kdo je Recidivista?, vysvětlení, význam slova

Pojem Recidivista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Recidivista

Najít pojem Recidivista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Recidivista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Recidivista na Google.cz

Najít termín Recidivista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Recidivista například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Recidivista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Recidivista? Kdo to byl Recidivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recidivista? Definice pojmu Recidivista je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Recidivista i v jiné kategorii než v zločin.