Kdo je to?
Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recidivista? Lidé, zločin

Kdo je to Recidivista?

Co znamená a jaký je význam slova Recidivista?

Recidivista je ten, kdo opakovaně páchá trestné činy poté, co byl za předchozí trestné činy pravomocně odsouzen. Jde o označení z oblasti trestního práva. Typ trestného činu zde není důležitý. Toto pravidlo neplatí pouze pro velmi závažné zločiny, které jsou označovány jako zvláště nebezpečná recidiva.
U recidivisty nebyla účinná předchozí opatření a odsouzení a nenapravil se, takže jeho jednání je posuzováno jako čin se zvýšenou společenskou škodlivostí. Podle toho je pak stanovena výše trestu a zařazení do typu věznice.Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recidivista? Lidé, zločin

Tento text samozřejmě můžete sdílet s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Francouzské okno? Víte co je Pouť? Vzpomněli byste si na význam slova Paradigma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alopecie?

Klíčová slova: etymologie, popis, heslo, synonymum, Recidivista, definice, wiki, informace, Recidivista, lexikon, co znamená, slovo, pojem, přesný výraz, termín, přesný význam

Pojem Recidivista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Recidivista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Recidivista ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Recidivista na Google.cz

Hledat slovo Recidivista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Recidivista na Google obrázcích

Zkusit najít Recidivista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Recidivista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Recidivista

Nyní již víte Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recidivista? Definice pojmu Recidivista je v sekci Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Recidivista i v jiné sekci než je kategorie zločin.