Kdo je to?
Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recidivista? Lidé, zločin

Kdo je to Recidivista?

Co znamená a jaký je význam slova Recidivista?

Recidivista je ten, kdo opakovaně páchá trestné činy poté, co byl za předchozí trestné činy pravomocně odsouzen. Jde o označení z oblasti trestního práva. Typ trestného činu zde není důležitý. Toto pravidlo neplatí pouze pro velmi závažné zločiny, které jsou označovány jako zvláště nebezpečná recidiva.
U recidivisty nebyla účinná předchozí opatření a odsouzení a nenapravil se, takže jeho jednání je posuzováno jako čin se zvýšenou společenskou škodlivostí. Podle toho je pak stanovena výše trestu a zařazení do typu věznice.Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Recidivista? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Recidivista? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Francouzské okno? Víte, co je to Biřmování? Vzpomněli byste si na význam slova Obročí? Rozumíte pojmu Foyer?

Klíčová slova: význam slova, Recidivista, wiki, zločin, termín, formulace, wikipedie, odborný výraz, definice, pojem, informace, etymologie, zločin, Recidivista, heslo, přesný význam

Pojem Recidivista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Recidivista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Recidivista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Recidivista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Recidivista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Recidivista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Recidivista například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Recidivista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Recidivista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Recidivista? Definice pojmu Recidivista patří do sekce Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Recidivista i jinde než v sekci než v zločin.