Kdo je to?
Kdo je to Stážista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stážista? Lidé, Školství

Kdo je to Stážista?

Co znamená a jaký je význam slova Stážista?

Stážista je člověk, který vykonává stáž. Obvykle se jedná o pracovní či studijní pobyt, ve kterém má stážista načerpat především zkušenosti a získat praxi v oboru nebo v dané firmě. Stáže mohou být placené i neplacené.
Firmy a další zaměstnavatelé často nabízejí místa pro stážisty, aby si díky nim vychovali nové zaměstnance, případně aby byli v kontaktu s "čerstvou krví" v oboru. Stážisté získávají možnost pracovat ve velkých firmách, dostat se mezi nejlepší ve svém oboru a nabrat zkušenosti; absolvování stáže je navíc často podmínkou úspěšného zakončení studia na univerzitě. Z toho důvodu mohou být stáže výhodné pro obě strany.Kdo je to Stážista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stážista? Lidé, Školství

Doporučujeme sdílet tento text s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Facepalm? Znáte definici termínu ScioŠkola? Vzpomněli byste si na význam slova Vaskulitida? Pamatujete si definici pojmu Tygří ořech?

Klíčová slova: Stážista, definice, Školství, vysvětlení, slovo, Školství, pojem, odborný výraz, Stážista, původ slova, synonymum, význam, přesný výraz, termín, popis, informace

Pojem Stážista je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Stážista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Stážista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Stážista ve Wikislovníku

Vyhledat termín Stážista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Stážista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stážista například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Stážista, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Stážista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stážista? Definice pojmu Stážista patří do sekce Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz,heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství).