Kdo je to?
Kdo je to Stážista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stážista? Lidé, Školství

Kdo je to Stážista?

Co znamená a jaký je význam slova Stážista?

Stážista je člověk, který vykonává stáž. Obvykle se jedná o pracovní či studijní pobyt, ve kterém má stážista načerpat především zkušenosti a získat praxi v oboru nebo v dané firmě. Stáže mohou být placené i neplacené.
Firmy a další zaměstnavatelé často nabízejí místa pro stážisty, aby si díky nim vychovali nové zaměstnance, případně aby byli v kontaktu s "čerstvou krví" v oboru. Stážisté získávají možnost pracovat ve velkých firmách, dostat se mezi nejlepší ve svém oboru a nabrat zkušenosti; absolvování stáže je navíc často podmínkou úspěšného zakončení studia na univerzitě. Z toho důvodu mohou být stáže výhodné pro obě strany.Kdo je to Stážista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stážista? Lidé, Školství

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Smetana? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borelióza? Vzpomněli byste si na význam slova Colostrum? Víte co je Facelift?

Klíčová slova: etymologie, popis, termín, Školství, Školství, odborný výraz, co znamená, lexikon, Stážista, význam slova, heslo, wiki, wikipedie, formulace, přesný výraz, informace

Pojem Stážista je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Stážista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Stážista na Google.cz

Najít výraz Stážista na Google obrázcích

Hledat výraz Stážista ve Wikipedii

Hledat heslo Stážista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stážista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Stážista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Stážista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stážista? Definice pojmu Stážista je v kategorii Školství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme vyhledat informace výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Školství.