Kdo je to?
Kdo je to, byl Pupkáč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pupkáč? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pupkáč?

Co znamená a jaký je význam slova Pupkáč?

Pupkáč je označení pro člověka s velkým břichem, obézního, tlustého. Tento typ tlouštíka vyniká právě výraznou břišní partií, není podmínkou, aby byl tlustý celkově.
Nazývá se také břicháč. Je značně rizikový ze zdravotního hlediska, má velké množství nebezpečného břišního tuku. Pupkáč se někdy říká i pivaři, který si přílišným pitím piva vypěstoval tzv. pivní pupek.Kdo je to, byl Pupkáč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pupkáč? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pupkáč s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Tyfus? Vzpomenete si na definici slova Šíbr? Víte co je Erteple? Vzpomněli byste si na význam slova Bio?

Klíčová slova: etymologie, význam, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, definice, termín, informace, lexikon, co je to Pupkáč?, kdo to je, přesný výraz, co znamená, popis, formulace, wiki

Pojem Pupkáč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Pupkáč ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Pupkáč ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Pupkáč ve Wikipedii

Vyhledat termín Pupkáč ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pupkáč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Pupkáč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pupkáč? Kdo to byl Pupkáč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pupkáč? Definice pojmu Pupkáč je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Pupkáč i v jiné sekci než v hanlivé.