Kdo je to?
Kdo je to, byl Pupkáč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pupkáč? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pupkáč?

Co znamená a jaký je význam slova Pupkáč?

Pupkáč je označení pro člověka s velkým břichem, obézního, tlustého. Tento typ tlouštíka vyniká právě výraznou břišní partií, není podmínkou, aby byl tlustý celkově.
Nazývá se také břicháč. Je značně rizikový ze zdravotního hlediska, má velké množství nebezpečného břišního tuku. Pupkáč se někdy říká i pivaři, který si přílišným pitím piva vypěstoval tzv. pivní pupek.


Kdo je to, byl Pupkáč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pupkáč? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pupkáč sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Oddenek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Květná neděle? Víte co je Deficit? Znáte termín Skoba?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, Pupkáč, definice, heslo, popis, termín, co je to Pupkáč?, původ slova, hanlivé, formulace, etymologie, význam, vysvětlení, lexikon, odborný výraz

Pojem Pupkáč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pupkáč lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Pupkáč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pupkáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Pupkáč ve Wikislovníku

Najít výraz Pupkáč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pupkáč například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pupkáč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pupkáč? Kdo to byl Pupkáč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pupkáč? Definice pojmu Pupkáč se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.