Kdo je to?
Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Kdo je to Extrovert?

Jaký je význam slova Extrovert? Co to znamená?

Extrovert je člověk, který je společenský, komunikativní a snadno navazuje kontakty. Opakem extroverta je introvert. Extroverze nebo introverze je z velké části vrozená a nelze ji násilně předělávat. Introvert je schopen si zvyknout na společnost ostatních, akceptovat její pravidla a bez potíží se do ní zapojit, ale vždy bude rád chvíli v klidu o samotě, aby mohl načerpat novou energii. To je naopak pro extroverta skoro děsivá představa, neboť tito lidé o samotě velmi trpí a "dobíjejí si baterky" právě výhradně ve společnosti ostatních. Introvert bez potíží zvládne strávit víkend sám doma, zabaví se a dokáže si takový čas dobře užít, extrovert naopak potřebuje mluvit s ostatními, povídat si, bavit se a především nebýt sám. Z pohledu psychologie nelze hodnotit, co je "lepší" nebo "horší". Každý člověk by si měl být vědom, ke kterému typu spíše náleží a podle toho k sobě a ke svému životu přistupovat.Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Extrovert? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu CRP? Pamatujete si definici pojmu Impetigo? Znáte termín Úmoří? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klopka?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, Extrovert, význam pojmu, popis, co je to Extrovert?, heslo, pojem, lexikon, formulace, význam slova, původ slova, etymologie, termín

Pojem Extrovert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Extrovert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Extrovert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Extrovert ve Wikipedii

Hledat heslo Extrovert na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrovert například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Extrovert? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Extrovert? Kdo to byl Extrovert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Extrovert? Definice pojmu Extrovert se nachází v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Extrovert i v jiné sekci než v psychologie.

Znáte pojem plugin nebo chipset?