Kdo je to?
Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Kdo je to Extrovert?

Jaký je význam slova Extrovert? Co to znamená?

Extrovert je člověk, který je společenský, komunikativní a snadno navazuje kontakty. Opakem extroverta je introvert. Extroverze nebo introverze je z velké části vrozená a nelze ji násilně předělávat. Introvert je schopen si zvyknout na společnost ostatních, akceptovat její pravidla a bez potíží se do ní zapojit, ale vždy bude rád chvíli v klidu o samotě, aby mohl načerpat novou energii. To je naopak pro extroverta skoro děsivá představa, neboť tito lidé o samotě velmi trpí a "dobíjejí si baterky" právě výhradně ve společnosti ostatních. Introvert bez potíží zvládne strávit víkend sám doma, zabaví se a dokáže si takový čas dobře užít, extrovert naopak potřebuje mluvit s ostatními, povídat si, bavit se a především nebýt sám. Z pohledu psychologie nelze hodnotit, co je "lepší" nebo "horší". Každý člověk by si měl být vědom, ke kterému typu spíše náleží a podle toho k sobě a ke svému životu přistupovat.Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Extrovert se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu CRP? Víte, co je to Ovar? Znáte termín Úrok? Rozumíte pojmu Semolina?

Klíčová slova: wiki, co znamená, pojem, kdo to je, psychologie, původ slova, význam pojmu, etymologie, informace, význam slova, lexikon, definice, formulace, termín, synonymum, význam

Pojem Extrovert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Extrovert na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extrovert ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Extrovert v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Extrovert ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrovert například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Extrovert, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Extrovert? Kdo to byl Extrovert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Extrovert? Definice pojmu Extrovert je v kategorii psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Znáte pojem plugin nebo chipset?