Kdo je to?
Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Kdo je to Extrovert?

Jaký je význam slova Extrovert? Co to znamená?

Extrovert je člověk, který je společenský, komunikativní a snadno navazuje kontakty. Opakem extroverta je introvert. Extroverze nebo introverze je z velké části vrozená a nelze ji násilně předělávat. Introvert je schopen si zvyknout na společnost ostatních, akceptovat její pravidla a bez potíží se do ní zapojit, ale vždy bude rád chvíli v klidu o samotě, aby mohl načerpat novou energii. To je naopak pro extroverta skoro děsivá představa, neboť tito lidé o samotě velmi trpí a "dobíjejí si baterky" právě výhradně ve společnosti ostatních. Introvert bez potíží zvládne strávit víkend sám doma, zabaví se a dokáže si takový čas dobře užít, extrovert naopak potřebuje mluvit s ostatními, povídat si, bavit se a především nebýt sám. Z pohledu psychologie nelze hodnotit, co je "lepší" nebo "horší". Každý člověk by si měl být vědom, ke kterému typu spíše náleží a podle toho k sobě a ke svému životu přistupovat.Kdo je to, byl Extrovert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Extrovert? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Extrovert sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu CRP? Víte, co je to Cuckold? Znáte termín Úrok? Rozumíte pojmu Prvočíslo?

Klíčová slova: přesný výraz, psychologie, formulace, popis, odborný výraz, heslo, význam, informace, původ slova, etymologie, pojem, přesný význam, definice, termín, lexikon, co je to Extrovert?

Pojem Extrovert je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Extrovert ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Extrovert na Youtube

Najít termín Extrovert ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Extrovert na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrovert například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Extrovert

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Extrovert? Kdo to byl Extrovert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Extrovert? Definice pojmu Extrovert patří do sekce psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte pojem plugin nebo chipset?