Kdo je to?
Kdo je to Pipka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pipka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pipka?

Jaký je význam slova Pipka? Co to znamená?

Pipka je označení pro naivní a neinteligentní ženu. Jedná se o synonymum k výrazu slepice. Obecně si představíme takovou osobu, která je schopna uvěřit čemukoliv, je snadno ovlivnitelná a manipulovatelná, sotva má vlastní názor. Její kulturní i všeobecný rozhled končí u znalosti obsahu posledního dílu Ordinace v růžové zahradě nebo jiné podobně plytké telenovely. Pipka čte bulvár, hloupé ženské časopisy a tlachá na sociálních sítích o nesmyslech s podobně "postiženými" ženami. Pipka je zkrátka omezená a hloupá osoba. Udržovat s ní jakýkoliv kontakt nepřináší žádné obohacení, spíš je jen na obtíž, neboť jednou z oblíbených činností pipek je shánění a šíření fám, pomluv a drbů. Pipky zásadně nedisponují schopností ověřovat informace. Čím je nějaká zvěst skandálnější, tím více je zaujme.


Kdo je to Pipka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pipka? Lidé, hanlivé

Definici slova Pipka můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Ledek? Vzpomněli byste si co znamená slovo SUV? Pamatujete si definici pojmu Internet věcí? Víte co je Verbální komunikace?

Klíčová slova: Pipka, vysvětlení, synonymum, lexikon, informace, termín, význam slova, formulace, Pipka, hanlivé, původ slova, popis, etymologie, co znamená, přesný výraz, heslo

Pojem Pipka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Pipka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Pipka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Pipka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Pipka ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Pipka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Pipka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Pipka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Pipka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pipka? Definice pojmu Pipka se nachází v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Pipka i v jiné kategorii než v hanlivé.