Kdo je to?
Kdo je to Pipka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pipka? Lidé, hanlivé

Pipka

Co znamená a jaký je význam slova Pipka?

Pipka je označení pro naivní a neinteligentní ženu. Jedná se o synonymum k výrazu slepice. Obecně si představíme takovou osobu, která je schopna uvěřit čemukoliv, je snadno ovlivnitelná a manipulovatelná, sotva má vlastní názor. Její kulturní i všeobecný rozhled končí u znalosti obsahu posledního dílu Ordinace v růžové zahradě nebo jiné podobně plytké telenovely. Pipka čte bulvár, hloupé ženské časopisy a tlachá na sociálních sítích o nesmyslech s podobně "postiženými" ženami. Pipka je zkrátka omezená a hloupá osoba. Udržovat s ní jakýkoliv kontakt nepřináší žádné obohacení, spíš je jen na obtíž, neboť jednou z oblíbených činností pipek je shánění a šíření fám, pomluv a drbů. Pipky zásadně nedisponují schopností ověřovat informace. Čím je nějaká zvěst skandálnější, tím více je zaujme.


Kdo je to Pipka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pipka? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pipka se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Pokora? Vzpomněli byste si na význam slova Clearing? Pamatujete si definici pojmu LAN? Znáte definici termínu Hypercholesterolémie?

Klíčová slova: formulace, původ slova, synonymum, etymologie, přesný význam, přesný výraz, Pipka, význam, heslo, význam slova, Pipka, odborný výraz, termín, informace, wiki, význam pojmu

Pojem Pipka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Pipka na Google.cz

Najít výraz Pipka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Pipka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Pipka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pipka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Pipka například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pipka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Pipka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pipka? Definice pojmu Pipka je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá žena, pipka, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Čerstvé informace hledejte výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.