Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Myslivec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Reportáž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kopák? Vzpomněli byste si co znamená slovo Omachel? Víte co je Skalár?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, slovo, Myslivec, záliby, co je to Myslivec?, význam pojmu, wiki, popis, co znamená, přesný výraz, pojem, termín, synonymum, přesný význam, původ slova

Pojem Myslivec je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Myslivec v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Myslivec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Myslivec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Myslivec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Myslivec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Myslivec například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Myslivec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec se nachází v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?