Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Tento text (Myslivec) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Reportáž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Play off? Vzpomněli byste si co znamená slovo Embosovaná platební karta? Víte co je Seborea?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Myslivec?, odborný výraz, přesný význam, definice, informace, význam, heslo, co znamená, pojem, vysvětlení, termín, původ slova, formulace, význam slova, popis

Pojem Myslivec je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Myslivec v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Myslivec ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Myslivec na Google.cz

Hledat videa s názvem Myslivec na Youtube

Vyhledat pojem Myslivec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Myslivec například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Myslivec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Myslivec i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?