Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Myslivec? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Reportáž? Rozumíte pojmu Částice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Omachel? Znáte pojem Ultrazvuk?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, lexikon, definice, co je to Myslivec?, vysvětlení, význam pojmu, slovo, význam slova, popis, Myslivec, kdo to je, informace, záliby, význam, formulace

Pojem Myslivec je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Myslivec ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Myslivec na Youtube

Hledat frázi Myslivec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Myslivec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Myslivec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Myslivec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?