Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Definici slova Myslivec můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Reportáž? Znáte termín Menšinová vláda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Embosovaná platební karta? Víte, co je to DPČ?

Klíčová slova: definice, wiki, lexikon, slovo, kdo je Myslivec?, co znamená, popis, význam slova, význam pojmu, popis, heslo, termín, pojem, Myslivec, kdo to je, přesný výraz

Pojem Myslivec je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Myslivec

Najít slovo Myslivec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Myslivec ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Myslivec na Google.cz

Hledat videa s názvem Myslivec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Myslivec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Myslivec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec se nachází v kategorii záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?