Kdo je to?
Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Kdo je to Myslivec?

Co znamená a jaký je význam slova Myslivec?

Myslivec je profese, jejíž vykonavatel se stará o zvěř v lese a v přírodě. Myslivci se nezabývají pouze a výhradně lovem, jak se někdy veřejnost nesprávně domnívá, ale mají na starosti péči o lesní ekosystém s důrazem na jeho udržitelnost (patří sem např. regulace počtů zvěře určitých druhů, aby přemnožená zvířata nepoškozovala stromky apod.) Myslivec je povolání, jehož tradice sahá do středověku.Kdo je to, byl Myslivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Myslivec? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Myslivec s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Reportáž? Vzpomněli byste si na význam slova Bengalín? Vzpomněli byste si co znamená slovo Embosovaná platební karta? Znáte definici termínu Bílý čaj?

Klíčová slova: kdo je Myslivec?, přesný výraz, slovo, informace, význam slova, přesný význam, etymologie, pojem, co je to Myslivec?, popis, lexikon, definice, formulace, synonymum, význam, heslo

Pojem Myslivec je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Myslivec

Hledat termín Myslivec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Myslivec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Myslivec na Google.cz

Vyhledat slovo Myslivec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Myslivec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Myslivec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Myslivec? Kdo to byl Myslivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Myslivec? Definice pojmu Myslivec patří do sekce záliby. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Myslivec i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?