Kdo je to?
Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Prokop?

Kdo je to Daniel Prokop? Stručný životopis

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Tento text (Daniel Prokop) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antropologie? Znáte definici termínu Biosféra? Znáte pojem Žinylka? Pamatujete si definici pojmu Mnichovská dohoda?

Klíčová slova: slovo, popis, informace, synonymum, kdo je Daniel Prokop?, přesný výraz, co znamená, Daniel Prokop, etymologie, význam slova, novináři, význam, kdo to je, přesný význam, pojem, lexikon

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Daniel Prokop ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Daniel Prokop ve Wikislovníku

Hledat pojem Daniel Prokop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Daniel Prokop na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Prokop

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daniel Prokop? Kdo to byl Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.