Kdo je to?
Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Prokop?

Kdo je to Daniel Prokop? Stručný životopis

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Prokop sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Archeologie? Víte co je Čtečka knih? Znáte pojem Ethereum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zeolit?

Klíčová slova: termín, co znamená, význam pojmu, lexikon, novináři, kdo je Daniel Prokop?, přesný výraz, Daniel Prokop, synonymum, formulace, wiki, význam slova, slovo, přesný význam, popis, heslo

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Daniel Prokop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Daniel Prokop na Youtube

Vyhledat pojem Daniel Prokop ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Daniel Prokop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Prokop

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Prokop? Kdo to byl Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.