Kdo je to?
Kdo je Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Daniel Prokop

Kdo je Daniel Prokop? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Prokop s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvásek? Vzpomněli byste si na význam slova Suvenýr? Znáte pojem Dezertní víno? Znáte definici termínu Okluzor?

Klíčová slova: osobnost, kdo je Daniel Prokop?, zajímavosti, popis, životopis, Daniel Prokop, novináři, wiki, lexikon, wikipedie, život, informace, datum narození, osobnosti, vysvětlení, novináři

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo Daniel Prokop na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Daniel Prokop ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Daniel Prokop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Prokop ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Daniel Prokop ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Prokop?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, korespondentka fotoaparát, daniel Prokop, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.