Kdo je to?
Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Prokop?

Kdo je to Daniel Prokop? Stručný životopis

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Popis osobnosti Daniel Prokop můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antropologie? Víte co je Marže? Znáte pojem Žinylka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osobuko?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, Daniel Prokop, definice, význam, novináři, vysvětlení, co znamená, význam slova, slovo, popis, etymologie, synonymum, heslo, přesný výraz, termín

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Prokop ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Daniel Prokop na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Daniel Prokop ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Daniel Prokop ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Daniel Prokop? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Daniel Prokop? Kdo to byl Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop se nachází v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.