Kdo je to?
Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Prokop?

Kdo je to Daniel Prokop? Stručný životopis

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Líbí se stručný životopis s osobou Daniel Prokop? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antropologie? Víte, co je to Disimulace? Znáte pojem Žinylka? Rozumíte pojmu Ážio?

Klíčová slova: původ slova, popis, heslo, popis, formulace, novináři, přesný význam, odborný výraz, pojem, informace, definice, význam, co je to Daniel Prokop?, přesný výraz, wiki, co znamená

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Daniel Prokop ve Wikipedii

Najít slovo Daniel Prokop ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Daniel Prokop ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Daniel Prokop na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Prokop?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Prokop? Kdo to byl Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.