Kdo je to?
Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Prokop?

Kdo je to Daniel Prokop? Stručný životopis

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je to Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Prokop sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Štítná žláza? Pamatujete si definici pojmu Inbus? Znáte pojem Kdoule? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akontace?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, slovo, synonymum, kdo je Daniel Prokop?, novináři, co znamená, termín, význam slova, přesný výraz, definice, lexikon, původ slova, Daniel Prokop, wiki, význam pojmu

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Daniel Prokop ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Daniel Prokop ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Daniel Prokop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Daniel Prokop ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Prokop

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Prokop? Kdo to byl Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.