Kdo je to?
Kdo je Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Prokop?

Kdo je Daniel Prokop? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Prokop je pracovníkem společnosti Median, zastává pozici analytika výzkumu veřejného mínění a výzkumu trhu. Je sociologem, který se zaměřuje především na sociální nerovnost, problematiku týkající se chudoby, rozbor volebních výzkumů, názory a postoje Čechů na politiku a změny žebříčku hodnot ve společnosti.
Práce Daniela Prokopa, konkrétně cyklus Úvod do praktické sociologie, byla v roce 2017 oceněn Novinářskou cenou.Kdo je Daniel Prokop? Životopis Daniel Prokop, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Daniel Prokop

Datum narození: 1984

Líbí se stručný životopis s osobou Daniel Prokop? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Štítná žláza? Rozumíte pojmu Zajištěná cesta? Znáte pojem Deprivace? Znáte pojem Gravitace?

Klíčová slova: datum narození, novináři, kdo je Daniel Prokop?, kdy se narodil Daniel Prokop?, novináři, životopis, osobnost, vysvětlení, Daniel Prokop, osobnosti, zajímavosti, wiki, Daniel Prokop, biografie, informace, popis

Pojem Daniel Prokop je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Daniel Prokop ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Daniel Prokop ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Daniel Prokop ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Daniel Prokop ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Daniel Prokop na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Prokop například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Prokop?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Prokop? Kdy se narodil Daniel Prokop? Daniel Prokop je v sekci Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Prokop například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Prokop i v jiné kategorii než je novináři.