Kdo je to?
Kdo je to, byl Barista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barista? Lidé, profese

Kdo je to Barista?

Jaký je význam slova Barista? Co to znamená?

Barista je člověk, který se zaměřuje na přípravu a výrobu kvalitní kávy. U nás se jedná o poměrně novou pracovní pozici. Existují různé soutěže baristů.



Kdo je to, byl Barista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barista s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lýko? Vzpomenete si na definici slova Resin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fibrom? Vzpomněli byste si na význam slova Odvěsna?

Klíčová slova: termín, význam, význam slova, pojem, původ slova, slovo, informace, synonymum, wiki, lexikon, co znamená, co je to Barista?, definice, popis, etymologie, přesný význam

Pojem Barista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Barista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Barista na Youtube

Vyhledat pojem Barista ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Barista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Barista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barista? Kdo to byl Barista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barista? Definice pojmu Barista se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Barista i v jiné sekci než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.