Kdo je to?
Kdo je to, byl Barista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barista? Lidé, profese

Kdo je to Barista?

Jaký je význam slova Barista? Co to znamená?

Barista je člověk, který se zaměřuje na přípravu a výrobu kvalitní kávy. U nás se jedná o poměrně novou pracovní pozici. Existují různé soutěže baristů.Kdo je to, byl Barista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Barista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Barista? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lýko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šafrán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fibrom? Znáte termín Vimeo?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, co je to Barista?, etymologie, význam slova, význam pojmu, lexikon, wiki, Barista, popis, termín, pojem, slovo, formulace, synonymum, odborný výraz

Pojem Barista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Barista ve Wikislovníku

Hledat heslo Barista ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Barista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Barista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Barista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Barista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Barista? Kdo to byl Barista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barista? Definice pojmu Barista je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Barista i v jiné sekci než je kategorie profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.