Kdo je to?
Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Kdo je to Konšel?

Co znamená a jaký je význam slova Konšel?

Konšel je historické označení pro městského radního. Konšelů bylo více, rekrutovali se z řad majetných občanů nebo příslušníků cechů a fungovali jako poradní sbor rychtáře či purkmistra (dnes bychom řekli starosty). Ve funkci obvykle setrvávali rok či dva. Jednání městské rady probíhala na radnici.Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Konšel? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Infinitiv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chaš? Znáte termín Outsourcing? Znáte termín Hashtag?

Klíčová slova: Konšel, etymologie, popis, co je to Konšel?, kdo to je, odborný výraz, vysvětlení, popis, kdo je Konšel?, význam slova, přesný význam, původ slova, heslo, co znamená, přesný výraz, pojem

Pojem Konšel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Konšel ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konšel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Konšel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Konšel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Konšel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Konšel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Konšel? Kdo to byl Konšel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konšel? Definice pojmu Konšel se nachází v kategorii historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Konšel v jiné sekci než historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.