Kdo je to?
Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Kdo je to Konšel?

Co znamená a jaký je význam slova Konšel?

Konšel je historické označení pro městského radního. Konšelů bylo více, rekrutovali se z řad majetných občanů nebo příslušníků cechů a fungovali jako poradní sbor rychtáře či purkmistra (dnes bychom řekli starosty). Ve funkci obvykle setrvávali rok či dva. Jednání městské rady probíhala na radnici.Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Konšel? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Infinitiv? Vzpomněli byste si na význam slova Lilek? Znáte termín Outsourcing? Znáte definici termínu Physalis?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, popis, pojem, historie, kdo je Konšel?, wiki, význam, přesný význam, původ slova, informace, Konšel, formulace, kdo to je

Pojem Konšel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konšel ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Konšel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Konšel na Google.cz

Vyhledat výraz Konšel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Konšel například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konšel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Konšel? Kdo to byl Konšel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konšel? Definice pojmu Konšel je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.