Kdo je to?
Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Kdo je to Konšel?

Co znamená a jaký je význam slova Konšel?

Konšel je historické označení pro městského radního. Konšelů bylo více, rekrutovali se z řad majetných občanů nebo příslušníků cechů a fungovali jako poradní sbor rychtáře či purkmistra (dnes bychom řekli starosty). Ve funkci obvykle setrvávali rok či dva. Jednání městské rady probíhala na radnici.Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Konšel s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Inkaso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spravedlnost? Znáte termín Hipster? Víte co je Anorexie?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, formulace, co je to Konšel?, definice, význam pojmu, kdo to je, co znamená, popis, heslo, vysvětlení, slovo, původ slova, Konšel, informace, význam slova

Pojem Konšel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Konšel

Najít termín Konšel ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Konšel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Konšel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Konšel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Konšel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konšel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Konšel? Kdo to byl Konšel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konšel? Definice pojmu Konšel patří do sekce historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.