Kdo je to?
Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Kdo je to Konšel?

Co znamená a jaký je význam slova Konšel?

Konšel je historické označení pro městského radního. Konšelů bylo více, rekrutovali se z řad majetných občanů nebo příslušníků cechů a fungovali jako poradní sbor rychtáře či purkmistra (dnes bychom řekli starosty). Ve funkci obvykle setrvávali rok či dva. Jednání městské rady probíhala na radnici.Kdo je to, byl Konšel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konšel? Lidé, historie

Tento text (Konšel) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu ISO? Vzpomenete si na definici slova Elastan? Znáte termín Ban? Vzpomněli byste si na význam slova Lumbální punkce?

Klíčová slova: popis, etymologie, co znamená, termín, heslo, přesný výraz, synonymum, informace, přesný význam, kdo je Konšel?, kdo to je, wiki, význam, co je to Konšel?, význam pojmu, historie

Pojem Konšel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Konšel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Konšel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Konšel na Youtube

Vyhledat termín Konšel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Konšel například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Konšel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Konšel? Kdo to byl Konšel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konšel? Definice pojmu Konšel je v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.