Kdo je to?
Kdo je to, byl Stavbyvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stavbyvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Stavbyvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Stavbyvedoucí?

Stavbyvedoucí je pracovník, který v souladu s projektovou dokumentací řídí větší stavby. Ve své práci postupuje podle platných rozhodnutí stavebního úřadu a legislativních opatření. Organizuje práci a provoz na staveništi, vydává příkazy podřízeným pracovníkům. Zajišťuje soulad práce jednotlivých pracovních skupin s možnostmi dodavatelů a externích firem.
Stavbyvedoucí dodržuje ekonomické parametry, pracovní postupy, technologii a bezpečnost práce. Eviduje postup prací a případné vícepráce, konzultuje s investory a stavebním dozorem a připravuje fakturační podklady.Kdo je to, byl Stavbyvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stavbyvedoucí? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stavbyvedoucí s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sieg Heil? Znáte termín Autoremedura? Rozumíte pojmu Hypotéza? Víte, co je to Memorandum?

Klíčová slova: profese, původ slova, přesný význam, etymologie, termín, wiki, definice, popis, odborný výraz, kdo to je, popis, slovo, formulace, co znamená, Stavbyvedoucí, informace

Pojem Stavbyvedoucí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Stavbyvedoucí doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Stavbyvedoucí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Stavbyvedoucí na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavbyvedoucí ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Stavbyvedoucí ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavbyvedoucí například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stavbyvedoucí

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Stavbyvedoucí? Kdo to byl Stavbyvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavbyvedoucí? Definice pojmu Stavbyvedoucí patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.