Kdo je to?
Kdo je to, byl Nindža? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nindža? Lidé, historie

Kdo je to Nindža?

Co znamená a jaký je význam slova Nindža?

Nindža je označení osob se speciálním výcvikem. Pochází z Japonska, přibližně z 6. století. Jednalo se o mistry v bojovém umění a dalších dovednostech. Nindžům byly často připisovány velmi zvláštní schopnosti, jako například rychlost, nenápadnost, velká síla a úder rukou, dlouhé skoky a schopnost udržet rovnováhu za každých okolností, technika skrývání, ovládání živlů.
Bojovníkům se často přisuzují také obleky černé barvy, nosili však oblečení zbarvené podle prostředí, ve kterém se pohybovali. Typické pro ně byly i speciální zbraně.Kdo je to, byl Nindža? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nindža? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nindža s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Čtečka knih? Vzpomenete si na definici slova Litosféra? Víte, co je to Stipendium? Vzpomněli byste si na význam slova Hemofilie?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, termín, slovo, historie, přesný výraz, etymologie, přesný význam, vysvětlení, význam, odborný výraz, formulace, Nindža, popis, kdo je Nindža?, heslo

Pojem Nindža je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nindža v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Nindža na Youtube

Hledat termín Nindža ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Nindža ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Nindža ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nindža například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Nindža, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nindža? Kdo to byl Nindža? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nindža? Definice pojmu Nindža se nachází v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nindža i jinde než v sekci než v historie.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?