Kdo je to?
Kdo je to, byl Nadutec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadutec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nadutec?

Jaký je význam slova Nadutec? Co to znamená?

Nadutec čili náfuka, páprda, bubřina a podobně, je nafoukaný člověk, který se pyšní vlastnostmi, které však většinou ve skutečnosti nemá. Vytahuje se, a pokud něčím vyniká, nemístně to zveličuje.
Nadutec se často cítí nadřazen ostatním a neváhá jim to dávat najevo. Proto se mu okolní společnost vyhýbá, příliš s ním nekomunikuje a není oblíben.Kdo je to, byl Nadutec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadutec? Lidé, hanlivé

Definici slova Nadutec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Abstrakce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Totalita? Znáte termín Kineziologie? Víte co je Occamova břitva?

Klíčová slova: popis, synonymum, přesný význam, co znamená, heslo, slovo, Nadutec, hanlivé, odborný výraz, pojem, co je to Nadutec?, přesný výraz, původ slova, lexikon, vysvětlení, kdo je Nadutec?

Pojem Nadutec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nadutec v následujících zdrojích

Hledat slovo Nadutec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nadutec na Youtube

Najít pojem Nadutec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Nadutec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadutec například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Nadutec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nadutec? Kdo to byl Nadutec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nadutec? Definice pojmu Nadutec se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Nadutec i v jiných kategoriích (než hanlivé).