Kdo je to?
Kdo je to, byl Nadutec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadutec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nadutec?

Jaký je význam slova Nadutec? Co to znamená?

Nadutec čili náfuka, páprda, bubřina a podobně, je nafoukaný člověk, který se pyšní vlastnostmi, které však většinou ve skutečnosti nemá. Vytahuje se, a pokud něčím vyniká, nemístně to zveličuje.
Nadutec se často cítí nadřazen ostatním a neváhá jim to dávat najevo. Proto se mu okolní společnost vyhýbá, příliš s ním nekomunikuje a není oblíben.


Kdo je to, byl Nadutec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nadutec? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nadutec? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Tatarák? Vzpomněli byste si na význam slova Referendum? Znáte termín Žinylka? Znáte definici termínu AKA?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, definice, původ slova, popis, vysvětlení, pojem, význam, lexikon, Nadutec, význam slova, přesný význam, slovo, informace, formulace, význam pojmu

Pojem Nadutec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Nadutec ve Wikipedii

Najít slovo Nadutec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Nadutec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nadutec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadutec například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Nadutec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nadutec? Kdo to byl Nadutec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nadutec? Definice pojmu Nadutec je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Nadutec i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.