Kdo je to?
Kdo je to Nadutec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nadutec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nadutec?

Jaký je význam slova Nadutec? Co to znamená?

Nadutec čili náfuka, páprda, bubřina a podobně, je nafoukaný člověk, který se pyšní vlastnostmi, které však většinou ve skutečnosti nemá. Vytahuje se, a pokud něčím vyniká, nemístně to zveličuje.
Nadutec se často cítí nadřazen ostatním a neváhá jim to dávat najevo. Proto se mu okolní společnost vyhýbá, příliš s ním nekomunikuje a není oblíben.


Kdo je to Nadutec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nadutec? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Nadutec? Potom se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Gabion? Víte co je Ubikace? Znáte termín Cílová částka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Strach?

Klíčová slova: informace, popis, etymologie, definice, wiki, heslo, co znamená, původ slova, význam slova, význam pojmu, slovo, význam, odborný výraz, lexikon, termín, synonymum

Pojem Nadutec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Nadutec v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Nadutec na Youtube

Zkusit najít frázi Nadutec ve Wikipedii

Hledat slovo Nadutec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Nadutec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadutec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Nadutec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Nadutec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nadutec? Definice pojmu Nadutec se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nadutec v jiné sekci než hanlivé.