Kdo je to?
Kdo je to Baculka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Baculka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Baculka?

Jaký je význam slova Baculka? Co to znamená?

Baculka je mladá žena nebo dívka, která má plnoštíhlou postavu. Není výrazně obézní, ale má značně kypré tvary. Ty se projevují nejvíce v oblasti prsou, stehen a břicha. Říká se jí také boubelka.
Baculka často řeší problémy s váhou a může mít i zdravotní problémy. Obtížně shání vhodné módní oblečení, může mít zdravotní problémy související s nadváhou a někdy podléhá stresu z vlastní postavy. Některé baculky jsou však vyrovnané a se svou postavou i váhou smířené.Kdo je to Baculka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Baculka? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Baculka? s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Plebiscit? Vzpomenete si na definici slova Expozice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pelmeně? Vzpomněli byste si na význam slova Remdesivir?

Klíčová slova: formulace, Baculka, vysvětlení, pojem, vlastnosti, synonymum, slovo, popis, původ slova, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, vlastnosti, přesný výraz, termín, informace

Pojem Baculka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Baculka v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Baculka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Baculka ve Wikipedii

Najít pojem Baculka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Baculka ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Baculka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Baculka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Baculka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Baculka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baculka? Definice pojmu Baculka je v sekci Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Vlastnosti.