Kdo je to?
Kdo je to, byl Baculka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baculka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Baculka?

Co znamená a jaký je význam slova Baculka?

Baculka je mladá žena nebo dívka, která má plnoštíhlou postavu. Není výrazně obézní, ale má značně kypré tvary. Ty se projevují nejvíce v oblasti prsou, stehen a břicha. Říká se jí také boubelka.
Baculka často řeší problémy s váhou a může mít i zdravotní problémy. Obtížně shání vhodné módní oblečení, může mít zdravotní problémy související s nadváhou a někdy podléhá stresu z vlastní postavy. Některé baculky jsou však vyrovnané a se svou postavou i váhou smířené.Kdo je to, byl Baculka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Baculka? Lidé, vlastnosti

Definici slova Baculka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Plebiscit? Pamatujete si definici pojmu No-go zóna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Proktitida? Vzpomněli byste si co znamená slovo Omachel?

Klíčová slova: termín, vlastnosti, informace, přesný význam, formulace, etymologie, původ slova, význam, vysvětlení, pojem, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, Baculka, synonymum, popis

Pojem Baculka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Baculka ve Wikipedii

Hledat pojem Baculka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Baculka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Baculka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Baculka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Baculka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Baculka? Kdo to byl Baculka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Baculka? Definice pojmu Baculka se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.