Kdo je to?
Kdo je to, byl Realitní makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realitní makléř? Lidé, profese

Kdo je to Realitní makléř?

Jaký je význam slova Realitní makléř? Co to znamená?

Realitní makléř je ten, kdo získal vyšší odborné vzdělání nebo vzdělání vysokoškolské a ve svém zaměstnání vyhledává vhodné nemovitosti, u kterých pak zprostředkuje prodej nebo pronájem.
Realitní makléř musí mít výborné komunikační schopnosti, protože vyjednává s majiteli přesné podmínky k nakládání s nemovitostí, poté uzavírá smlouvy – o koupi, nájmu nebo pronájmu – a určuje výši provize. O veškerém jednání musí mít přesnou a podrobnou dokumentaci.Kdo je to, byl Realitní makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realitní makléř? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Realitní makléř se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Benigní? Znáte termín Právní úkon? Vzpomněli byste si na význam slova Chromatická aberace? Víte, co je to Koudel?

Klíčová slova: Realitní makléř, význam, definice, informace, wiki, formulace, synonymum, heslo, termín, popis, slovo, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, popis, co znamená

Pojem Realitní makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Realitní makléř ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Realitní makléř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Realitní makléř ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Realitní makléř ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Realitní makléř například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Realitní makléř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Realitní makléř? Kdo to byl Realitní makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Realitní makléř? Definice pojmu Realitní makléř je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.