Kdo je to?
Kdo je to Realitní makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Realitní makléř? Lidé, profese

Realitní makléř

Co znamená a jaký je význam slova Realitní makléř?

Realitní makléř je ten, kdo získal vyšší odborné vzdělání nebo vzdělání vysokoškolské a ve svém zaměstnání vyhledává vhodné nemovitosti, u kterých pak zprostředkuje prodej nebo pronájem.
Realitní makléř musí mít výborné komunikační schopnosti, protože vyjednává s majiteli přesné podmínky k nakládání s nemovitostí, poté uzavírá smlouvy – o koupi, nájmu nebo pronájmu – a určuje výši provize. O veškerém jednání musí mít přesnou a podrobnou dokumentaci.Kdo je to Realitní makléř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Realitní makléř? Lidé, profese

Zaujala vás definice slova Realitní makléř? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Fraktál? Vzpomněli byste si na význam slova Teplota? Vzpomněli byste si na význam slova Evolucionismus? Znáte definici termínu Dropbox?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, profese, vysvětlení, Realitní makléř, etymologie, původ slova, přesný výraz, význam, význam pojmu, význam slova, wikipedie, popis, přesný význam, heslo, Realitní makléř

Pojem Realitní makléř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Realitní makléř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Realitní makléř ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Realitní makléř ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Realitní makléř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Realitní makléř na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Realitní makléř například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Realitní makléř

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Realitní makléř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Realitní makléř? Definice pojmu Realitní makléř je v kategorii Profese

Kategorie profese, řidič tramvaje, realitní makléř, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz,heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.