Kdo je to?
Kdo je Petra Černocká? Životopis Petra Černocká, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Petra Černocká?

Kdo je Petra Černocká? Životopis, informace, biografie, hudba

Petra Černocká je zpěvačka a herečka. Je absolventkou konzervatoře. Zaměřila se na operní zpěv a klavírní hru. Po studiu začala vystupovat ve skupině Pastýři. Jako herečka vystupovala především v divadle Semafor, ve filmu je známá především jako hlavní postava komedie Dívka na koštěti.
Petra Černocká zpívala ve skupině Kardinálové, sólově vystupuje s manželem Jiřím Pracným. Moderuje také pořady ve vysílání Českého rozhlasu.Kdo je Petra Černocká? Životopis Petra Černocká, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Petra Černocká

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1949
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Petra Černocká můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Status quo? Znáte pojem Kolonie? Rozumíte pojmu Plast? Vzpomenete si na definici slova Mantisa?

Klíčová slova: zajímavosti, Petra Černocká, osobnost, hudba, Petra Černocká, datum narození, životopis, život, místo narození, informace, kdy se narodil Petra Černocká?, wiki, vysvětlení, kdo je Petra Černocká?, lexikon, kde se narodil Petra Černocká?

Pojem Petra Černocká je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Petra Černocká zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Petra Černocká ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Petra Černocká ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Petra Černocká ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Petra Černocká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Petra Černocká ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Černocká například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petra Černocká

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Petra Černocká? Kdy se narodil Petra Černocká? Kde se narodil Petra Černocká? Petra Černocká je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Petra Černocká řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Černocká i v jiné kategorii než je hudba.