Kdo je to?
Kdo je to Petra Černocká? Životopis Petra Černocká, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petra Černocká?

Kdo je to Petra Černocká? Stručný životopis

Petra Černocká je zpěvačka a herečka. Je absolventkou konzervatoře. Zaměřila se na operní zpěv a klavírní hru. Po studiu začala vystupovat ve skupině Pastýři. Jako herečka vystupovala především v divadle Semafor, ve filmu je známá především jako hlavní postava komedie Dívka na koštěti.
Petra Černocká zpívala ve skupině Kardinálové, sólově vystupuje s manželem Jiřím Pracným. Moderuje také pořady ve vysílání Českého rozhlasu.Kdo je to Petra Černocká? Životopis Petra Černocká, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Petra Černocká

Národnost: česká
Datum narození: 24. listopadu 1949
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Petra Černocká? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Člunkový běh? Rozumíte pojmu Zadní rýma? Rozumíte pojmu Onkologie? Znáte pojem GDPR?

Klíčová slova: wiki, co znamená, definice, původ slova, etymologie, informace, vysvětlení, Petra Černocká, formulace, význam slova, lexikon, popis, termín, pojem, kdo to je, co je to Petra Černocká?

Pojem Petra Černocká je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Petra Černocká ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Petra Černocká na Google.cz

Najít pojem Petra Černocká ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petra Černocká ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Černocká například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Petra Černocká? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petra Černocká? Kdo to byl Petra Černocká? Kdy se narodil Petra Černocká? Kde se narodil Petra Černocká? Petra Černocká se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petra Černocká kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Černocká i v jiné kategorii než je hudba.