Kdo je to?
Kdo je Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Vin Diesel?

Kdo je Vin Diesel? Životopis, informace, biografie, herectví

Vin Diesel, vlastním jménem Mark Sinclair Vincent je nejen populárním herce, ale působí také jako scénárista, režisér a producent. Začal hrát jako dítě, vystupoval jak v himorně zaměřených rolích, tak akčních filmech. Jeho neznámější rolí je postava Dominica Toretta v sérii filmů Rychle a zběsile. Založil také několik filmových společností.
Vin Diesel je charismatický herec s hlubším a chraplavým hlasem. Je výborným sportovcem, což mu umožňuje sehrát i fyzicky náročné scény.Kdo je Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Vin Diesel

Národnost: USA
Datum narození: 18. července 1967
Místo narození: Alameda County

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vin Diesel sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Justice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zdymadlo? Víte, co je to Brzlík? Znáte termín Prosecco?

Klíčová slova: Vin Diesel, životopis, wikipedie, popis, kdo je Vin Diesel?, zajímavosti, datum narození, Vin Diesel, kdy se narodil Vin Diesel?, osobnosti, národnost, kde se narodil Vin Diesel?, lexikon, herectví, herectví, informace

Pojem Vin Diesel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Vin Diesel

Vyhledat výraz Vin Diesel na Google.cz

Zkusit najít Vin Diesel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Vin Diesel na Google obrázcích

Najít heslo Vin Diesel ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Vin Diesel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vin Diesel například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vin Diesel

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Vin Diesel? Kdy se narodil Vin Diesel? Kde se narodil Vin Diesel? Vin Diesel je v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Vin Diesel dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vin Diesel i v jiné kategorii než je herectví.