Kdo je to?
Kdo je to Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vin Diesel?

Kdo je to Vin Diesel? Stručný životopis

Vin Diesel, vlastním jménem Mark Sinclair Vincent je nejen populárním herce, ale působí také jako scénárista, režisér a producent. Začal hrát jako dítě, vystupoval jak v himorně zaměřených rolích, tak akčních filmech. Jeho neznámější rolí je postava Dominica Toretta v sérii filmů Rychle a zběsile. Založil také několik filmových společností.
Vin Diesel je charismatický herec s hlubším a chraplavým hlasem. Je výborným sportovcem, což mu umožňuje sehrát i fyzicky náročné scény.Kdo je to Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Vin Diesel

Národnost: USA
Datum narození: 18. července 1967
Místo narození: Alameda County

Sdílejte tuto stránku s osobností Vin Diesel se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Open Office? Znáte pojem Rasismus? Víte, co je to Tamaryšek? Vzpomenete si na definici slova Konvektomat?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, popis, heslo, význam, kdo je Vin Diesel?, informace, co znamená, definice, kdo to je, formulace, synonymum, vysvětlení, význam slova, co je to Vin Diesel?, lexikon

Pojem Vin Diesel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Vin Diesel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Vin Diesel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Vin Diesel ve Wikipedii

Vyhledat heslo Vin Diesel ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Vin Diesel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vin Diesel například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vin Diesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vin Diesel? Kdo to byl Vin Diesel? Kdy se narodil Vin Diesel? Kde se narodil Vin Diesel? Vin Diesel je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Vin Diesel např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vin Diesel i v jiné kategorii než je herectví.