Kdo je to?
Kdo je to Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Vin Diesel?

Kdo je to Vin Diesel? Stručný životopis

Vin Diesel, vlastním jménem Mark Sinclair Vincent je nejen populárním herce, ale působí také jako scénárista, režisér a producent. Začal hrát jako dítě, vystupoval jak v himorně zaměřených rolích, tak akčních filmech. Jeho neznámější rolí je postava Dominica Toretta v sérii filmů Rychle a zběsile. Založil také několik filmových společností.
Vin Diesel je charismatický herec s hlubším a chraplavým hlasem. Je výborným sportovcem, což mu umožňuje sehrát i fyzicky náročné scény.Kdo je to Vin Diesel? Životopis Vin Diesel, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Vin Diesel

Národnost: USA
Datum narození: 18. července 1967
Místo narození: Alameda County

Sdílejte tuto stránku s osobností Vin Diesel s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Justice? Znáte definici termínu Pneumotorax? Víte, co je to Předsudek? Pamatujete si definici pojmu Linoleum?

Klíčová slova: kdo je Vin Diesel?, popis, informace, původ slova, etymologie, wiki, definice, popis, termín, přesný význam, lexikon, význam, heslo, kdo to je, význam pojmu, Vin Diesel

Pojem Vin Diesel je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Vin Diesel

Hledat videa s názvem Vin Diesel na Youtube

Zkusit najít Vin Diesel ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vin Diesel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Vin Diesel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vin Diesel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Vin Diesel? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vin Diesel? Kdo to byl Vin Diesel? Kdy se narodil Vin Diesel? Kde se narodil Vin Diesel? Vin Diesel je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vin Diesel třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vin Diesel i v jiné kategorii než je herectví.