Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Dederon se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Feta? Znáte definici termínu Freeware? Víte co je Impresionismus? Pamatujete si definici pojmu PageRank?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, co je to Dederon?, význam pojmu, etymologie, co znamená, význam slova, termín, definice, informace, heslo, Dederon, popis, přesný význam, původ slova, slovo

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Dederon ve Wikislovníku

Hledat frázi Dederon ve vyhledávači Qwant

Najít termín Dederon na Google.cz

Hledat videa s názvem Dederon na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Dederon, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon je v kategorii národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než národnost).