Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Dederon? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Územní plán? Znáte definici termínu Pomlázka? Víte co je Řádný život? Pamatujete si definici pojmu Outdoor?

Klíčová slova: přesný význam, informace, význam, kdo to je, vysvětlení, význam pojmu, termín, odborný výraz, formulace, co je to Dederon?, definice, národnost, popis, lexikon, co znamená, slovo

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dederon zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Dederon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Dederon ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Dederon na Youtube

Vyhledat pojem Dederon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Dederon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon je v sekci národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Dederon hledat i v jiných kategoriích (než národnost).