Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Dederon s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Aquastop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Loajalita? Víte co je Dornova metoda? Víte co je Filipojakubská noc?

Klíčová slova: formulace, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, odborný výraz, definice, přesný význam, kdo je Dederon?, etymologie, termín, co znamená, význam slova, informace, Dederon, kdo to je

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dederon ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Dederon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Dederon ve Wikislovníku

Najít pojem Dederon v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dederon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon je v kategorii národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než národnost.