Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Definici slova Dederon můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Územní plán? Rozumíte pojmu Konsenzus? Víte co je Řádný život? Znáte pojem Hrubá mzda?

Klíčová slova: heslo, původ slova, formulace, informace, wiki, význam slova, synonymum, národnost, kdo je Dederon?, význam pojmu, popis, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, kdo to je

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dederon v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Dederon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Dederon ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dederon na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dederon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dederon

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon patří do sekce národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Dederon hledat i v jiných kategoriích (než národnost).