Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Dederon? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Územní plán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šodó? Víte co je Řádný život? Znáte termín Demagogie?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, slovo, význam slova, kdo je Dederon?, národnost, co je to Dederon?, Dederon, původ slova, wiki, kdo to je, význam pojmu, co znamená, heslo, etymologie, termín

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dederon

Najít slovo Dederon ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dederon ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dederon ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Dederon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Dederon, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon se nachází v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dederon i jinde než v sekci než v národnost.