Kdo je to?
Kdo je to Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Co znamená a jaký je význam slova Dederon?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dederon? Lidé, národnost

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Enzym? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diakritika? Víte co je Visegrádská čtyřka? Znáte termín Antiperspirant?

Klíčová slova: Dederon, synonymum, lexikon, přesný výraz, význam pojmu, přesný výraz, význam, vysvětlení, wiki, informace, přesný význam, termín, národnost, definice, slovo, formulace

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Dederon ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Dederon ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Dederon na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dederon ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Dederon na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dederon

Nyní již víte Kdo je to Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon je v sekci Národnost

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).