Kdo je to?
Kdo je to Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dederon? Lidé, národnost

Dederon

Co znamená a jaký je význam slova Dederon?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dederon? Lidé, národnost

Zaujala vás definice slova Dederon? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova EPC? Vzpomněli byste si na význam slova Bruxismus? Víte co je Duté vlákno? Znáte definici termínu Špaldová mouka?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, přesný výraz, formulace, přesný význam, wikipedie, odborný výraz, lexikon, wiki, co znamená, význam slova, informace, etymologie, národnost, slovo, národnost

Pojem Dederon je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dederon

Vyhledat heslo Dederon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Dederon ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dederon ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Dederon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Dederon ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dederon například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dederon

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon je v kategorii Národnost

Kategorie národnost, peruánka, dederon, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Dederon i v jiné kategorii než v národnost.