Kdo je to?
Kdo je Petr Gazdík? Životopis Petr Gazdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Petr Gazdík

Kdo je Petr Gazdík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Petr Gazdík je politik a pedagog. Učitelství vystudoval na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a po ukončení studia vyučoval na základní škole. Byl předsedou České komise pro UNESCO. Je členem hnutí Starostové a nezávislí a vykonává zde funkci předsedy.
Petr Gazdík je poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl i jejím místopředsedou, působí také jako zastupitel a je bývalým starostou Suché Lozi.Kdo je Petr Gazdík? Životopis Petr Gazdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Petr Gazdík

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1974
Místo narození: Uherské Hradiště

Sdílejte tuto stránku s osobností Petr Gazdík s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Tundra? Víte co je Chtíč? Vzpomenete si na definici slova Kotilion? Vzpomněli byste si co označuje výraz Outdoor?

Klíčová slova: lexikon, kdy se narodil Petr Gazdík?, biografie, kde se narodil Petr Gazdík?, Petr Gazdík, život, wikipedie, narození, politici, Petr Gazdík, vysvětlení, kdo je Petr Gazdík?, datum narození, národnost, místo narození, zajímavosti

Pojem Petr Gazdík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Petr Gazdík na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Gazdík ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Petr Gazdík ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Petr Gazdík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Petr Gazdík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Gazdík například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Gazdík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Petr Gazdík? Kdy se narodil Petr Gazdík? Kde se narodil Petr Gazdík? Petr Gazdík patří do kategorie Politici

Kategorie politici, politik seriózní, petr Gazdík, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Gazdík dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Gazdík i v jiné kategorii než je politici.