Kdo je to?
Kdo je Petr Gazdík? Životopis Petr Gazdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Petr Gazdík?

Kdo je Petr Gazdík? Životopis, informace, biografie, politici

Petr Gazdík je politik a pedagog. Učitelství vystudoval na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a po ukončení studia vyučoval na základní škole. Byl předsedou České komise pro UNESCO. Je členem hnutí Starostové a nezávislí a vykonává zde funkci předsedy.
Petr Gazdík je poslancem Poslanecké sněmovny PČR, byl i jejím místopředsedou, působí také jako zastupitel a je bývalým starostou Suché Lozi.Kdo je Petr Gazdík? Životopis Petr Gazdík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Petr Gazdík

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1974
Místo narození: Uherské Hradiště

Tento text (Petr Gazdík) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Mangold? Víte co je Vbočený palec? Vzpomenete si na definici slova Kyselina močová? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fibrom?

Klíčová slova: Petr Gazdík, popis, vysvětlení, wiki, datum narození, osobnost, zajímavosti, politici, národnost, Petr Gazdík, osobnosti, místo narození, kde se narodil Petr Gazdík?, politici, kdo je Petr Gazdík?, narození

Pojem Petr Gazdík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Petr Gazdík

Hledat výraz Petr Gazdík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Petr Gazdík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Petr Gazdík na Youtube

Vyhledat pojem Petr Gazdík na Google.cz

Vyhledat termín Petr Gazdík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Gazdík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Petr Gazdík?

Nyní již víte Kdo je to Petr Gazdík? Kdy se narodil Petr Gazdík? Kde se narodil Petr Gazdík? Petr Gazdík patří do sekce Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Gazdík kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Gazdík i v jiné kategorii než je politici.