Kdo je to?
Kdo je Calvin Klein? Životopis Calvin Klein, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Calvin Klein

Kdo je Calvin Klein? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Calvin Klein je americký módní návrhář.
Pochází z židovské rodiny - jeho otec pocházel z Maďarska a matka z rakousko-americké rodiny.
Studiu módy se věnoval už od střední školy; vystudoval New York’s Fashion Institute of Technology.
V roce 1968 založil spolu s Barrym Schwartzem módní společnost nesoucí jeho jméno - Calvin Klein. V prvních letech se trhu představili kolekcí kabátů, brzy se však společnost začala soustředit i na další kusy oblečení a také na řadu módních doplňků a později i kosmetiku.
Módní dům se pod vedením Kleina prezentoval nositelnou, minimalistickou módou, která si v 70. a 80. letech získala velkou oblibu po celém světě. Symbolem Kleinova úspěchu byly jeho kolekce džín, které slavily obrovský úspěch. Dařilo se však i jeho kolekcím sportovního oblečení nebo spodního prádla.
Calvin Klein se stal jedním z klasických módních domů, pro který fotili známí fotografové a předváděly pro něj slavné modelky i celebrity.
V roce 2005 Calvin Klein svou společnost prodal.Kdo je Calvin Klein? Životopis Calvin Klein, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Calvin Klein

Národnost: americká
Datum narození: 19. listopadu 1942
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Calvin Klein? se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Slanisko? Víte co je Klovatina? Znáte pojem Drahma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výchovný ústav?

Klíčová slova: podnikání, biografie, kdo je Calvin Klein?, popis, Calvin Klein, život, zajímavosti, datum narození, osobnosti, narození, vysvětlení, kde se narodil Calvin Klein?, wikipedie, národnost, wiki, kdy se narodil Calvin Klein?

Pojem Calvin Klein je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Calvin Klein v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Calvin Klein ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Calvin Klein na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Calvin Klein ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Calvin Klein ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Calvin Klein ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Calvin Klein například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Calvin Klein

Nyní již víte Kdo je to Calvin Klein? Kdy se narodil Calvin Klein? Kde se narodil Calvin Klein? Calvin Klein je v kategorii Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Calvin Klein např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Calvin Klein i v jiné kategorii než je podnikání.