Kdo je to?
Kdo je Calvin Klein? Životopis Calvin Klein, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Calvin Klein?

Kdo je Calvin Klein? Životopis, informace, biografie, podnikání

Calvin Klein je americký módní návrhář.
Pochází z židovské rodiny - jeho otec pocházel z Maďarska a matka z rakousko-americké rodiny.
Studiu módy se věnoval už od střední školy; vystudoval New York\'s Fashion Institute of Technology.
V roce 1968 založil spolu s Barrym Schwartzem módní společnost nesoucí jeho jméno - Calvin Klein. V prvních letech se trhu představili kolekcí kabátů, brzy se však společnost začala soustředit i na další kusy oblečení a také na řadu módních doplňků a později i kosmetiku.
Módní dům se pod vedením Kleina prezentoval nositelnou, minimalistickou módou, která si v 70. a 80. letech získala velkou oblibu po celém světě. Symbolem Kleinova úspěchu byly jeho kolekce džín, které slavily obrovský úspěch. Dařilo se však i jeho kolekcím sportovního oblečení nebo spodního prádla.
Calvin Klein se stal jedním z klasických módních domů, pro který fotili známí fotografové a předváděly pro něj slavné modelky i celebrity.
V roce 2005 Calvin Klein svou společnost prodal.Kdo je Calvin Klein? Životopis Calvin Klein, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Calvin Klein

Národnost: americká
Datum narození: 19. listopadu 1942
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Calvin Klein sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tempeh? Vzpomenete si na definici slova Ipod? Znáte pojem Prasečí chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Xoxo?

Klíčová slova: životopis, osobnosti, kdo je Calvin Klein?, život, podnikání, místo narození, podnikání, Calvin Klein, národnost, wiki, datum narození, Calvin Klein, vysvětlení, narození, popis, kdy se narodil Calvin Klein?

Pojem Calvin Klein je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Calvin Klein zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Calvin Klein ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Calvin Klein na Youtube

Vyhledat heslo Calvin Klein v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Calvin Klein ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Calvin Klein na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Calvin Klein například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Calvin Klein

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Calvin Klein? Kdy se narodil Calvin Klein? Kde se narodil Calvin Klein? Calvin Klein se nachází v sekci Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Calvin Klein řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Calvin Klein i v jiné kategorii než je podnikání.