Kdo je to?
Kdo je to Homouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Homouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Homouš?

Co znamená a jaký je význam slova Homouš?

Homouš je hanlivé označení pro homosexuála. Jedná se tedy o jedince se sexuální orientací na stejné pohlaví, v tomto případě muže, který preferuje mužské partnery. Oficiálně bývá označován také jako gay.
I když je sexuální orientace předurčena biologicky, není homosexualita většinovou společností zcela přirozeně přijímána, a proto vzniklo mnoho vulgárních označení pro tyto jedince. Homouš patří ještě k těm méně vulgárním.


Kdo je to Homouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Homouš? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Homouš? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Šrapnel? Znáte definici termínu ICQ? Vzpomněli byste si na význam slova Feta? Pamatujete si definici pojmu De iure?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, definice, lexikon, Homouš, odborný výraz, slovo, Homouš, vysvětlení, hanlivé, význam, wiki, wikipedie, formulace

Pojem Homouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Homouš lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Homouš ve Wikipedii

Hledat pojem Homouš ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Homouš ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Homouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Homouš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Homouš například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Homouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Homouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homouš? Definice pojmu Homouš je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.