Kdo je to?
Kdo je Fredy Ayisi? Životopis Fredy Ayisi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Fredy Ayisi

Kdo je Fredy Ayisi? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Průkopník moderního tance Fredy Ayisi se narodil 24. června 1966 v Bratislavě. Přestože je tedy rodilý Slovák, má i africké kořeny, jelikož jeho otec pochází z Ghany. Svá středoškolská léta strávil na obchodní akademii, odkud po úspěšném složení maturitní zkoušky pokračoval na Univerzitu Jana Ámose Komenského v Bratislavě.
Svůj život se však Fredy rozhodl zasvětit umění a sportu. A bylo to rozhodnutí správné, jelikož dnes se řadí mezi nejuznávanější moderní tanečníky na Slovensku. Má vlastní taneční skupinu Fredy´s Dance Group. Také vlastní taneční školu, v níž se věnuje rozvoji mladých talentů.
Tanec není jedinou náplní Fredyho života. Jako jeden z prvních na Slovensku se začal na profesionální úrovni věnovat józe a otevřel si vlastní relaxační jógové studio. Vydal DVD Yoga s přírodou a Můj život s Yogo.
Na kontě má také tři hudební alba.
Nejen umění ale také karate je jeho velkou vášní. Dosáhl v něm mnoha úspěchů. Stal se sedmkrát mistrem Slovenka a dvakrát získal tentýž titul na světové úrovni.
V devadesátých letech si zahrál drobné roličky ve snímcích Trhala fialky dynamitem a v dramatu Posledný cocktail v režii Miroslava Luthera.
V osobním životě byl v minulosti ženatý. V současnosti je však již rozvedený a z manželství má dceru Věru. Ta pokračuje v otcových šlépějích. Vede kurty fit dance pro ženy a kurzy hip hopu pro děti a dospívající.Kdo je Fredy Ayisi? Životopis Fredy Ayisi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Fredy Ayisi

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. června 1966
Místo narození: Bratislava

Zaujala vás biografie osobnosti Fredy Ayisi? Potom se podělte s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Rar? Znáte termín Nástrčkový klíč? Vzpomenete si na definici slova Ačokča? Víte, co je to Laidó?

Klíčová slova: osobnosti, místo narození, život, herectví, zajímavosti, informace, kdo je Fredy Ayisi?, biografie, kde se narodil Fredy Ayisi?, narození, wikipedie, osobnost, wiki, herectví, lexikon, datum narození

Pojem Fredy Ayisi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Fredy Ayisi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Fredy Ayisi ve Wikipedii

Vyhledat slovo Fredy Ayisi ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Fredy Ayisi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Fredy Ayisi ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fredy Ayisi například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Fredy Ayisi

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fredy Ayisi? Kdy se narodil Fredy Ayisi? Kde se narodil Fredy Ayisi? Fredy Ayisi je v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Fredy Ayisi dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Fredy Ayisi i v jiné kategorii než je herectví.