Kdo je to?
Kdo je to Obuvník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obuvník? Lidé, profese

Obuvník

Co znamená a jaký je význam slova Obuvník?

Obuvník je osoba, která v rámci své profese vyrábí či opravuje boty.
Obuvník se živí výrobou a opravou bot. V případě výroby bot může jít jak o ruční výrobu (která je tradiční a v současné době je považována za luxusní) nebo o zautomatizovanou strojní výrobu.
Obuvník-opravář se potom věnuje úpravě či opravě bot, které byly poškozeny například dlouhodobým užíváním. Může se též věnovat odbornému poradenství, například, jak boty správně ošetřovat a podobně.
Pro obuvníka můžeme použít též starší termín švec.Kdo je to Obuvník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obuvník? Lidé, profese

Text s definicí výrazu Obuvník doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Crossover? Vzpomněli byste si co znamená slovo BOZP? Vzpomněli byste si na význam slova Ionizace? Víte co je Dortoletky?

Klíčová slova: přesný význam, termín, synonymum, význam slova, původ slova, Obuvník, profese, vysvětlení, odborný výraz, profese, slovo, wiki, definice, informace, wikipedie, lexikon

Pojem Obuvník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Obuvník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Obuvník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obuvník ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Obuvník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Obuvník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Obuvník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Obuvník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obuvník

Nyní již víte Kdo je to Obuvník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obuvník? Definice pojmu Obuvník se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, definici, text, výrazřekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.