Kdo je to?
Kdo je Jitka Boho? Životopis Jitka Boho, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Jitka Boho?

Kdo je Jitka Boho? Životopis, informace, biografie, modeling

Jitka Boho je česká modelka a zpěvačka, vítězka soutěže Česká Miss.
Rodným jménem Válková.
Jitka Boho se na začátku kariéry pokoušela prosadit jak v modelingu, tak v hudební branži. V roce 2009 se zúčastnila pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar, vypadla však ještě před semifinále. O rok později se tedy rozhodla zkusit štěstí jinde a zúčastnila se České Miss. Postoupila do finále a nakonec i zvítězila a stala se Českou Miss 2010. Následně se zúčastnila i mezinárodní Miss Universe, kde nakonec skončila v užší špičce.
Přestože se jí v modelingu dařilo víc než na hudebním poli, na muziku nezanevřela, což se ukázalo především v roce 2016, kdy se zúčastnila populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.
Vystupuje na koncertech, objevuje se jako moderátorka, je aktivní na sociálních sítích jako influencerka. V roce 2011 si zahrála malou roli ve snímku Bastardi 2.
Jejím manželem byl český hudebník Lukáš Boho.Kdo je Jitka Boho? Životopis Jitka Boho, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Jitka Boho

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1991
Místo narození: Třebíč

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jitka Boho? s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Individualismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prostituce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hemenex? Víte co je Follower?

Klíčová slova: Jitka Boho, osobnosti, modeling, zajímavosti, narození, popis, kde se narodila Jitka Boho?, wiki, wikipedie, datum narození, informace, osobnost, život, Jitka Boho, životopis, vysvětlení

Pojem Jitka Boho je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Jitka Boho na Youtube

Zkusit najít Jitka Boho ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Jitka Boho ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jitka Boho ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jitka Boho na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Boho například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Boho?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jitka Boho? Kdy se narodila Jitka Boho? Kde se narodila Jitka Boho? Jitka Boho je v kategorii Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Jitka Boho dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Boho i v jiné kategorii než je modeling.