Kdo je to?
Kdo je Jitka Boho? Životopis Jitka Boho, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Jitka Boho

Kdo je Jitka Boho? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Jitka Boho je česká modelka a zpěvačka, vítězka soutěže Česká Miss.
Rodným jménem Válková.
Jitka Boho se na začátku kariéry pokoušela prosadit jak v modelingu, tak v hudební branži. V roce 2009 se zúčastnila pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar, vypadla však ještě před semifinále. O rok později se tedy rozhodla zkusit štěstí jinde a zúčastnila se České Miss. Postoupila do finále a nakonec i zvítězila a stala se Českou Miss 2010. Následně se zúčastnila i mezinárodní Miss Universe, kde nakonec skončila v užší špičce.
Přestože se jí v modelingu dařilo víc než na hudebním poli, na muziku nezanevřela, což se ukázalo především v roce 2016, kdy se zúčastnila populární show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas.
Vystupuje na koncertech, objevuje se jako moderátorka, je aktivní na sociálních sítích jako influencerka. V roce 2011 si zahrála malou roli ve snímku Bastardi 2.
Jejím manželem byl český hudebník Lukáš Boho. Jitka Boho má dvě děti, dceru Rosalii a syna Tadeáše.Kdo je Jitka Boho? Životopis Jitka Boho, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Jitka Boho

Národnost: česká
Datum narození: 11. listopadu 1991
Místo narození: Třebíč

Popis osobnosti Jitka Boho můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Týrání zvířat? Vzpomenete si na definici slova Puchýrna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tiráž? Vzpomněli byste si na význam slova Disperzní?

Klíčová slova: kdo je Jitka Boho?, vysvětlení, wikipedie, kde se narodila Jitka Boho?, narození, modeling, život, informace, kdy se narodila Jitka Boho?, Jitka Boho, národnost, wiki, modeling, osobnost, Jitka Boho, místo narození

Pojem Jitka Boho je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Jitka Boho ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Jitka Boho ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Jitka Boho v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Jitka Boho ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Jitka Boho ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Boho například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Boho?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jitka Boho? Kdy se narodila Jitka Boho? Kde se narodila Jitka Boho? Jitka Boho je v kategorii Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Jitka Boho řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Boho i v jiné kategorii než je modeling.