Kdo je to?
Kdo je to Motorkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Motorkář? Lidé, záliby

Motorkář

Co znamená a jaký je význam slova Motorkář?

Motorkáři jsou jedinci, kteří vlastní motocykl a mají zálibu v jízdě na těchto strojích. Milují rychlou jízdu a adrenalin. Každý motorkář musí mít speciální oblek s chrániči a přilbu na hlavě, aby eliminoval zranění po případném pádu z motorky.
Motorkáři jezdí buď individuálně nebo mohou být členy motorkářských klubů. Tyto kluby pořádají společné srazy a projížďky. Pro některé motorkáře je tento koníček životním stylem.
Existuje několik druhů motorek – chopper, silniční motorky, enduro, a další.
Mezi nejznámější motorkářské závody ve světě patří bezpochyby MotoGP, Isle of Man TT a Dakar Rally. MotoGP je nejznámějším seriálem motocyklových závodů, kde nejlepší jezdci závodí na různých tratích po celém světě. Jeden ze závodů se jezdí v Brně na Masarykově okruhu.
Mezi nejslavnější motorkáře historie patří Valentino Rossi, Giacomo Agostini, a Mike Hailwood. Rossi, přezdívaný The Doctor, získal sedmkrát titul mistra světa v MotoGP a stal se ikonou tohoto sportu.
Mezi českými zástupci jmenujme alespoň Jakuba Kornfeila, který závodil v Moto3 a Moto2.
Nejrychlejší motorky na světě dosahují rychlosti přes 350 km/h.Kdo je to Motorkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Motorkář? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Motorkář s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je Pýřavka? Pamatujete si definici pojmu Rektokéla? Rozumíte pojmu Děropáč? Vzpomněli byste si co znamená slovo E-learning?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, záliby, přesný výraz, synonymum, informace, původ slova, lexikon, etymologie, wiki, Motorkář, definice, vysvětlení, význam, heslo, Motorkář

Pojem Motorkář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Motorkář v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Motorkář na Google.cz

Hledat slovo Motorkář ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Motorkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Motorkář na Youtube

Vyhledat termín Motorkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Motorkář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Motorkář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Motorkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Motorkář? Definice pojmu Motorkář se nachází v sekci Záliby

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Čerstvé informace hledejte pojem, definici, text, výrazřekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Motorkář hledat i v jiných kategoriích (než záliby).